Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

pancevacka je puna prasine i jako je sitna,cesto se desava da se pocne topiti u dzakovima,LOSA JE...Po meni rumunska je najbolja
 
Te cene stvarno nisu loše.Mada što kažeš kad bi se dodao prevoz to bi došlo približno ovim cenama što imam u selu.

Šleper bi izašao oko 17.000. Da naručite 20t, izađe 920.000din (46din/kg) + 17.000 = 937.000din. Podeljeno sa 20t, izađe vas 46,85din/kg:) Nađete šleper i eto ga. U krajnjem slučaju, ako ne možete da skupite 20t, skupite za 10t, kamion platite 15.000din i izađe vam (460.000+15.000)/10 = 47,5din/kg.

Izvinjavam se ako nisam u brzini dobro izračunao.
 
Zasto nisi svratio na kafu, bio si u mom komsiluku.
Dali si kupovao paradajz kod Bobana?
 
cena min. djubriva KUTINA, LINCER urea 25/1 49 din ,RUSKA 50/1 47.5din. Iz panceva je domaca urea kao i san a iz uvoza AN koji je Ruski ili Madarski. Ne veruj pricama o Ruskoj urei iz Panceva.
 
Obecani cenovnik djubriva za prihranu: urea/rum/ 47,00 din, urea/rus/ 47,50 din, urea /kut/ 49,00 din,imamo i ostale vrste djubriva kao i dinarske cene za jul,i septembar.Molim kolege iz okoline da iznesu svoje cenovnike pa da zajednicki pokusamo bar malo da oborimo jos.Dinar po dinar i to ce uticati na ekonomicnost poslovanja,jer svi mi smo ovde prvo proizvodjaci a tek posle i radnici kod poslodavaca.Cenovnici ne bi trebalo da predstavljaju vojnu tajnu vec da ovaj forum bude baza tacnih informacija poljoprivrede Srbije.
 
Milenijum, Ruska urea 490e/t placanje u psenici
500e/t placanje u suncokretu
505e/t placanje u kukuruzu
Cene su sa PDVom.
Cenu za kes znace prekosutra. JBG za ostala djubriva sam zaboravio cenu,kad pitam ponovo napisacu.
napomena.Ima sanse da ide malo dole cena.ali jako malo.
 
Nazad
Vrh