Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Mi smo nabavili, odnosno clan talianu je ugovorio pa smo kupili SAN po 31 din. U mom slucaju za prihranjivanje i psenice i kukuruza i suncokreta. Djubrivo izgleda jako fino i predpostavljam da ne prasi vec da ce ocistiti ciklon.
Jel neko od vas koristio SAN Pancevacki prosle god. i kakvi su vam utisci?
 
Mi smo nabavili, odnosno clan talianu je ugovorio pa smo kupili SAN po 31 din. U mom slucaju za prihranjivanje i psenice i kukuruza i suncokreta. Djubrivo izgleda jako fino i predpostavljam da ne prasi vec da ce ocistiti ciklon.
Jel neko od vas koristio SAN Pancevacki prosle god. i kakvi su vam utisci?
Kupio prosle, kupio i ove, utisci odlicni. Dobro se razbacivalo prosle godine, bez ostataka u ciklonu, i bez grudvica. I dobro je i psenici bilo. Ove jos nisam radio, ali deluje skroz ok, na liniji u azotari ga tovario. A kupujem ga samo za psenicu.
 
Pa onako,nije bas da ne prasi,i obavezno sipaj preko resetke,ima kamenja.
Ovako je ok,lepo se topi i nije ugrudvano i normalno vidi se efekat.
 
Prosle godine sam koristio San meni je super rodila psenica.Nije se prasilo al ne svida mi se sto je u najlon dzakovima jako treba paziti kod istovara puno sam sakupio sa dna prikolice
 
Pančevački KAN kod nas 3050 din/100kg i odlican je ( nema prasine, grudvica )
KAN Lizner 3400 din/100kg ( treba danas da dodje u Beli -prom)
SAN je 3550din/100kg i isto je dobar
AN Bugarski 4000 din /100 kg
UREA Ruska 45650 din/100kg
 
Ja sam juce uzeo nesto suboticke NPK 15:15:15 u Beli-prom ali u Jevremovcu... Cena je 3400 din 100 kg... Sreca sto am uzeo manju kolicinu samo za trave i lucerku, puno je prasine i skamenjeneno je....
 
Cujem nesto da Azohem ide u stecaj?! Jel istina,zna li iko blize informacije?!
Azohem pred stečajem?
Nakon Azotare i Azohem je ispunio uslove za pokretanje automatskog stečaja, objavila je Narodna banka Srbije.
Pored Azohema, na listi se nalazi još 15 preduzeća iz Subotice i okoline koja su u neprekidnoj blokadi dužoj od godinu dana, a među njima je “Fidelinka distribucija”. Privredni sud u Subotici dobio je spisak od ukupno 23 ovakva preduzeća sa teritorije koju pokriva.
Od ove godine sva preduzeća koja su u neprekidnoj blokadi dužoj od godinu dana stiču osnov za pokretanje automatskog stečaja. To podrazumeva da poverioci mogu da otvore stečajni postupak i na taj način pokušaju da dođu do portraživanja, a ako ne onda će preduzeće biti likvidirano – brisano iz registra.
***********************************************************************
Ja sam danas kupio vestak 15:15:15 dzak 25 kg za 1325.00 /Madzarski/ i urea /Linzer agro trade/dzak 40 kg za 1920.00 din ,
 
Ne znam,ja sam imao odlicno iskustvo sa Subotickim NPK 3X15...Prosle godine dobio sam ga sa kamiona jos je bio vruc,onda mozete misliti...Nije bilo prasine,zanemarljivo mala kolicina koja je beznacajna...a u jesen se videlo itekako da je baceno...Neki ljudi su nosili da provere u Institut Tamis i ispostavilo se da je bilo u parametrima dozvoljenog i propisanog...Ja jos nisam nista uzeo,videcu u kakvom je stanju ako bude puno grudvav i prasnjav odustajem i uzimam Linzerovu...
 
Azohem pred stečajem?
Nakon Azotare i Azohem je ispunio uslove za pokretanje automatskog stečaja, objavila je Narodna banka Srbije.
Pored Azohema, na listi se nalazi još 15 preduzeća iz Subotice i okoline koja su u neprekidnoj blokadi dužoj od godinu dana, a među njima je “Fidelinka distribucija”. Privredni sud u Subotici dobio je spisak od ukupno 23 ovakva preduzeća sa teritorije koju pokriva.
Od ove godine sva preduzeća koja su u neprekidnoj blokadi dužoj od godinu dana stiču osnov za pokretanje automatskog stečaja. To podrazumeva da poverioci mogu da otvore stečajni postupak i na taj način pokušaju da dođu do portraživanja, a ako ne onda će preduzeće biti likvidirano – brisano iz registra.
***********************************************************************
Ja sam danas kupio vestak 15:15:15 dzak 25 kg za 1325.00 /Madzarski/ i urea /Linzer agro trade/dzak 40 kg za 1920.00 din ,

nemojte se Vi/svi mi brinuti oko Azotare i Azohema, dobili su sad ogromne pare od opstine za preseljenje objekta koje je bilo na makovoj sedmici mislim oko 600.000 evra a samo da Vas podsetim da je stecajni upravnik nas Joska bacsi tako da ce sve biti uredu nebrinite
 
Nazad
Vrh