Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Radjene su analize npk djubriva pa je ustanovljeno da nema u njima onoliko %elemenata koliko piše na džaku. Da li znate da li je neko radio analizu uree ili an-a?
 
Вала баш!

Са теоретских 46% на практичких 44 и кусур % - то ти дође нормала.
 
Sad sam našao kolegin post od pre neki dan! Milan89 - Ja sam poslao ureu na analizu u pss zrenjanin, promistova.. Prasine u prihrani je bilo kao nikad zato sam i poslao na analizu, ukupno je bilo 44.9 % azota.. Kradu gde god mogu..
 
Sad sam našao kolegin post od pre neki dan! Milan89 - Ja sam poslao ureu na analizu u pss zrenjanin, promistova.. Prasine u prihrani je bilo kao nikad zato sam i poslao na analizu, ukupno je bilo 44.9 % azota.. Kradu gde god mogu..
Ko krade kad se kod nas ne proizvodi. Bilo je reci da je u promistovim vrecama uree ustvari pakovan AN.
 
MOŽDA će ipak cena zemlje i arende krenuti na dole, ako ne bude veštaka.... Ili ćemo i dalje nastaviti da plaćamo 10-15k€ jutro.....
 
MOŽDA će ipak cena zemlje i arende krenuti na dole, ako ne bude veštaka.... Ili ćemo i dalje nastaviti da plaćamo 10-15k€ jutro.....
Ми тај филм нећемо гледати па код нас је сада била отимачина око државне земље кажу да је дата понуда 84000дин/ха.
 
Još 2 puta toliko za đubre, naftu i sve ostalo. Pa izvolte radite skupu arendu, treba da rodi vagon po ha samo pikriti troškove....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh