Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Mislim da jeu jesen 2008 MAP bio preko 80 din/kg(maloprodajna cena).
 
1e4ebt.jpg


Oce neko da kupi, povoljno ga dajem :haha: :haha: :haha:
 
Ima ima , kolko oces. to ti treba za saksije za cvece ? :D

P.S. Bice kasnije jos slika iz Fertila idem sad da gledam Arsenal.
Nemojte puno da OFF topikujete temu
 
tamara i milanm ja kupio pancevacku i nikad vise bila je 36 dinara u decembru juce poceo prihranu djubrivi kamenito i u pravu ste ima puno prasine pa se skamenilo :zli:
 
Ja sam pre nekoliko dana rasturao pančevačku ureu pakovanje 40/1 bez ikakvih problema,čak nije ni prašila.Isti dan je i jedan poznanik razbacivao pančevačku ureu a za njim oblak prašine.Primetio sam da je često stajao i nešto "čačkao" oko rasturivača.Pre kupovine sam išao da pogledam kakva je urea,datum pakovanja na vreći je bio 3.01. 2011.
 
Ali zato danas na stovaristu Mk u Petrovaradinu Hrvatska urea se utovarala ... ono sto se videlo na etiketama da je od 10 jan.2011 i u dzaku izgleda lepo ... :cao:
 
kiraj vidio sam tvoje slike u temi prihrana super je izgleda je moja vruca lagerovana pa se dolnji dzakovi bas skamenili vidio sam ja kad smo tovarili al sta cu kad sam platio prije a vestak treba
 
Mića967 je napisao(la):
Imao sam danas ponudu UREA Kutina 39.oo rsd franko dvorište na šleper. :ppozdrav:

Gde to ima:haha:

Ako imaju još, kupuj povoljnije teško da ćeš naći:haha:

Pogotovo što su rekli da će ići ::super:: , mada ne verujem....
 
Sta ste se svi ucutali sa vestakom?Salim se,da li ste nabavili sta po kojoj ceni i kakva su predvidjanja...Kod nas Urea Pancevacka 40 din/kg npk Fertilov 3x15 38din/kg...Licno mi se ne uzima Fertilova 15-kinja ali imamo jos par dana da razmislimo...
 
Nazad
Vrh