Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Postovane kolege molio bi vas napisite koja urea je u pitanju jer ima razlike 2-3 dinara izmedju ruske i kutine.Nemojte me pogresno svatiti dobro namerno pisem,jer ovi postovi su bas konkretni i pruzaju tacne informacije.Kod mene GE tek formira cene iznecu ih cim dobijem cenovnik.Pozdrav.
 
Ove godine cene ANA i UREJE su maltene izjednacene.A postoji Urea Ruska pakovana u Promistu u dzakovima od 50 kg i Urea Ruska pakovana u fertilu u dzakovima od 25 kg
 
Ja sam najpovoljnije našao rumunsku 25/1 za keš 320eur/t,oktobar 375eur/t i ruska 50/1 keš 330eu/t,jul 350eur/t i oktobar 380eur/t.Pošto sa njima lepo sarađujem uzeću i ne tražim dalje.
 
Danas dobio katalog Jarinih vestaka sutra bi trbao odluciti i javiti kolicinu cena u rasponu od 2800 do 3400di za vrecu od 40kg i zavisno koja formulacija.
 
Urea Kutina u dzakovima od 25kg po ceni od 36din, ali placanje odmah ili da se plati do septembra ali 37.5 din po kg. Prevoz po dogovoru...
 
Urea Kutina u dzakovima od 25kg po ceni od 36din, ali placanje odmah ili da se plati do septembra ali 37.5 din po kg. Prevoz po dogovoru...

Da to nisu slucajno cene bez pdv-a?
Ako je cena sa pdv-om, molim posalji mi kontakt prodavca na pp.
Jako je povoljno naspram ovde u mom okruzenju.
Hvala!
 
Danas uzeo nešto 3x16 po 41 din/kg sa PDV-om i računom, a UREA Kutina 25/1 je 340€ tona, isto sa PDV-om kod MK.
 
Ove cene što je stavio Mali Paor su jako dobre.Čak toliko da su mi sumljive.Za septembar 37,5din?Odmah uzmem ceo kamion .
 
Zato sto se an i kan sve vise koriste, a urea sve manje rekao bih?? Trgovacka fora ponude i potraznje!!
 
To je cena koju su meni rekli pre par dana kad sam isao da razduzim djubrivo od jesenas, firma je Mio Mar iz Zrenjanina..
 
Nazad
Vrh