Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Ja sam nasao iz Livada djubrivo....UREA Ruska 39.5din, Kutinska 40.5din SAN 34din......dobijace AN i KAN ali kasnije....verovatno cu kod njih uzeti....inace u zadruzi kod nas imaju SAMO UREU 38din i mislim da je Pancevacka, ali nisam siguran....
 
Poslednja izmena:
Kolega! Pa ti bi i da ti razbace po njivi.:) Salim se naravno.
Bilo gde da kupis uglavnom je prevoz tvoj.Inace njihov prevoz i nije tako skup,vise puta sam koristio.
Ako kupis celo vozilo dobijas toliko popusta koji ti pokrije prevoz.A za cenu prevoza kod vecih kolicina se moze i cenkati, ako imaju prodavnicu u tvojoj okolini(a kod tebe imaju) onda njihov kamion svakako ide u tom prvacu,svejedno im je dal samo sa robom za prodavnicu ili i sa tvojim vestakom.
Ja sam na oko 40 km od njih, do mene je prevoz 60 para po kg.
 
Скупи су доста у Србији,а да видиш тек у РС,уши заврћу...Суботичка Азохем 3 х 15 у Ср кошта 25 евра 100 кг а у РС 35 евра..
Taj Azohem jos u R.Srpskoj ima prodju,ovde ne mogu da prodaju ni vrecu,barem u mom kraju!Opametili se ljudi malo...Mislim da svako ko ozbiljno radi poljoprivredu i ne razmislja o tom djubrivu,kao i o Fertil-u iz Backe Palanke...To je moje misljenje!
 
Izgleda cene malo krenule na gore.Pocela potraznja, odma kukuruz dole,vestak i seme gore.
Ko ima mogucnosti nek ne razmislja puno.
 
Taj Azohem jos u R.Srpskoj ima prodju,ovde ne mogu da prodaju ni vrecu,barem u mom kraju!Opametili se ljudi malo...Mislim da svako ko ozbiljno radi poljoprivredu i ne razmislja o tom djubrivu,kao i o Fertil-u iz Backe Palanke...To je moje misljenje!
Савато управу си,мада знаш како је нема народ пара па дај што јефтиније,нажалост...Ја сам наручио руску 3 х 16 по 41 е по метру...25 кг паковања...
 
Azot ide definitivno gore.
Da potvrdim ovaj post od juče.Većina đubriva od iduće nedelje će poskupeti.
 
Poslednja izmena:
Савато управу си,мада знаш како је нема народ пара па дај што јефтиније,нажалост...Ја сам наручио руску 3 х 16 по 41 е по метру...25 кг паковања...

нисам још видео
руску 16-тицу пакованје од25 кг
 
Nazad
Vrh