Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Jugi gde si uzimao šabačko po toj ceni to izadje skoro 1500rsd?
ja sam prekjuče uzeo i pre kiše razbacio po voću 8:16:24 zorkino a plaćao sam 1180din/25kg doduše za keš odmah
 
Kao što rekoh jugi, hvala na informacijama. Ali koliko bi me izašlo to đubrivo sa prevozom...tako da mi ta tabela valja samo da bih se orijentisao koliko otpilike košta, nemam šta da ih zovem.
 
Jugi gde si uzimao šabačko po toj ceni to izadje skoro 1500rsd?
ja sam prekjuče uzeo i pre kiše razbacio po voću 8:16:24 zorkino a plaćao sam 1180din/25kg doduše za keš odmah

u Donjoj Trnavi, vlasnik je Ana i Sasa drze koncetrate farmcomerc i hrana produkt,a u prokuplju isto ana i sasa krenes od male pijace onaj put sto vodi do doma zdravlja, na brdu preko puta je auto skole niprom, daju u zamenu za visnju :) izvini sto kasnim sa odgovorom.. e sad 8:16:24 je 13 evra 25kg, a 3*15 je 12.5 evra

- - - - - - - - - -

Kao što rekoh jugi, hvala na informacijama. Ali koliko bi me izašlo to đubrivo sa prevozom...tako da mi ta tabela valja samo da bih se orijentisao koliko otpilike košta, nemam šta da ih zovem.
nemam pojma koliko kosta sa prevozom al otprilike to su cene.... :) zakoje ja znam :)
 
Poslednja izmena:
Za Kes,ja neradim nista u naturi a ovi sto su radili da nebi dali pare su nakraju obracuna placali KAN po 45 dinara.
 
Kan bio kod nas ovog proleca 31-32 din ili dzak 800 din(pancevacki) ali kod mene narod uzima i ne pita koliko ce da mu naplati,a i ko pita dobija odgovor "ma lako cemo",ustvari niko se ne zali vazno je da nije dao pare i da je doterao djubrivo kuci a da nije ostetio novcanik,sad nema veze sto je placanje djubriva 2 meseca kasnije od visnje.Takva kamata nigde nema ali dobro prolazi.
Naprimer moj stric intelektualac je uzeo djubrivo NPK za setvu kukuruza na racun visnje samo da nedaje pare iako ih ima i posto se brala visnja posle 15 dana on je otplatio djubrivo.Kako smo racunali on je imao kamatu za 15 dana skoro 30%.I treba sisati narod kad je takav.
 
Nazad
Vrh