Cene veštačkog đubriva u vašem kraju.

Evo ga Azohem NPK koji je bacen ove jeseni na mlado voce,slikano danas.
Nagradno pitanje glasi:Jel moze kamen(a zauzima 100% materije u dzaku)pomenutog djubriva da se rastopi:osmeh:i za koliko svetlosnih godina?Da naglasim da i prasina koje je bilo je tu,nista se ne rastapa.
25p5t9c.jpg


- - - - - - - - - -

Ala sam ispao Budala,vecinom sam kupovao Azohem kao i svi u selu(najjeftiniji)ali bas da dobijem samleven kamen u dzakovima nisam ocekivao.

Ovo je za Haški tribunal !!!

- - - - - - - - - -

Evo ga Azohem NPK koji je bacen ove jeseni na mlado voce,slikano danas.
Nagradno pitanje glasi:Jel moze kamen(a zauzima 100% materije u dzaku)pomenutog djubriva da se rastopi:osmeh:i za koliko svetlosnih godina?Da naglasim da i prasina koje je bilo je tu,nista se ne rastapa.
25p5t9c.jpg


- - - - - - - - - -

Ala sam ispao Budala,vecinom sam kupovao Azohem kao i svi u selu(najjeftiniji)ali bas da dobijem samleven kamen u dzakovima nisam ocekivao.

Ovo je za Haški tribunal !!!
 
@ Mirko 015
Ja razumem da se pogresi. Ali nas 20 je na forumu pisalo o Azohemovom djubrivu i opet se ne prati na casu. :sta:
 
Kolega Bojcetic je u pravu. Često je na forumu pominjano Azohem djubrivo. Čitao sam o tome i pokazivao nekima kod mene u selu, da vide kako su prošli ljudi koji su ga koristili.
Ali ne vredi. Čovek kod mene koji prodaje djubrivo kaže da je u februaru prodao dva slepera Azohem djubriva, dok je Linzer-a i Ruske 16-ice prodao svega par dzaka...
Jednostavno, ljudi se lepe za cenu, a ne za kvalitet.

Ja ga u moju njivu ne bih bacio kada bi mi poklonili! Smatram da je Azohem NAJSKUPLJE djubrivo na nasem trzistu!

Jedan moj rodjak je kupio 1000 kg. Rekao sam mu da sa njim bolje naspe rupe na putu do kuce, nego da ga baci u njivu.
 
Kod mene u selu ga ima samo jedna poljoapoteka. Ali mislim da se ne koristi ni 5%, mahom bacamo Fertil, Kutinu/linzer i ruska djubriva.
 
Sva djubriva slicne formulacije imaju priblizno jednaku cenu (razlika do 200-300 dinara po dzaku), jedino je Azohem dosta jeftiniji. Sama ta činjenica govori da tu nešto nije rocno i da je u pitanju neka muljaza...
 
Imate i analizu koju sam radio u ovoj temi je,samo treba pronaci! Ukratno 7:5:6 je formulacija 3x15 pa vi vidite...Taj gazda Azohema bi trebalo da je u zatvoru...
 
Ja sam zadnji put koristio Azohem 2008 na 2009, i to sam ga platio tada (jeseni 2009) 62,5 din/kg (8:24:16), preko zaduženja na repu ::sramota::. Kako sam od naredne godine počeo da koristim ruska đubriva, prinos kukuruza mi se povećao za 25-30%, šta drugo da vam kažem.
 
Neko stoji iza tih lopova, cim nije zatvorena fabrika.
kod nas se to djubrivo ne koristi, prvo gazde koje prodaju repromaterijal ne korise jel znaju za prevaru, tako da i ne nude kooperantina nesto sto je provereno lose!!
1.ljudi koji preprodaju ta djubriva su prevaranti kao i sama fabrika.
2.nema drugog objasnjenja.
 
Nazad
Vrh