Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Ja neki dan sedeo sa drugarom u kaficu, i on onako iz vedra neba, kaze, "prodao bih 3.5 kj, oces da kupis?". Ja, ga pitam posto, on kaze 35.000e, a ja se tu zacenim od smeha.
Posle mi kaze da je nudio komsiji, po toj ceni ,a ovaj mu davao 8.000e po kj, **greška li ga ko je tu lud.
 
Koliko se krece zemlja u mestu Glogonj,ako ima neko odande zanimalo bih me...Posto se njihov atar,Crepajacke livade granici sa nasim pa cisto orijentaciono da znam posto imam neku ponudu...
 
Pa koliko ja znam, ni tamo nema nista ispod 4500e/kj, sto ides blize Crepaji, sve je skuplje i skuplje., ni oni vise nisu naivni... :haha:

---------- Poruka napisana 13-12-11 u 17:40 ---------- Prethodna poruka je 12-12-11 at 17:20 ----------

Danas nam je komsija ponudio 2 kj za 11000e, kaze hitno mu je, zato je malo jeftinije :haha:
 


Danas nam je komsija ponudio 2 kj za 11000e, kaze hitno mu je, zato je malo jeftinije :haha:[/QUOTE] Ako neće za 12000 ne kupuj:haha:
 
Kod mene se do skoro moglo kupiti za 3-3.5 ali od ove jeseni druga prica. Jedna njiva prodata za 4.200/kj, druga 4.800/kj, i treca nesto jace od dva kj za 10.000. Uz cenu kukuruza od 15-16 dinara zemlja je jako skupa.
 
Koga zanima ima u ,,SOLIS NEKRETNINE..prodaju 400 hektara zamlje za 2.700 000 u Sremu pise da je dobrog kvaliteta.Danas sam slucajno vido pa ajd da napisem.
 
Uz cenu kukuruza od 15-16 dinara zemlja je jako skupa.
Изгледа да је то због проблематичног евра. Ваде људи из сламарица и троше. У Београду оживело тржиште некретнина. Провизија за замену у швајцарац 7-8%!
 
I kod nas jedan tajkun je vec preprodao zemlju drugom. Verovatno im se nesto sprema cim beze iz tog posla.
 
Nazad
Vrh