Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Koliko je puta išao za Kanadu da prenese toliku svotu ?
Navodno je dozvoljeno samo 10 000 ?
A ja treba da dokazujem i kada podižem sopstveni novac sa računa ? ( Ako sam dobro razumeo )
 
Тако што за њих не важе, ко за нас закони....једноставно, они финансирају политичае, за њих се пишу закони, а не за нас..они су богати јер занју шта и како, преко папира, а ми смо сиромашни јер рмпамо и покушавамо на поштен начин да се јелте обогатимо или бар да имамо да лепо живимо....
 
I od tolikih povlastica resili da kupuju njive

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
I od tolikih povlastica resili da kupuju njive

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Sta ga briga dal je njiva,kad nema nameru da obradjuje.Bitno je da se pustilo u legalne tokove.Pa I da izgubi par % to mu je mala cena za legalno.

Novopeceni bogatasi uglavnom sa dna kace misle ograniceno pa sve guraju u nekretnine I misle da to ima neku ogromnu vrednost.A nek proba da proda sve u komadu pa da vidi gde je.

Isto kao I oni koji misle da minus pokrivaju sto vecom povrsinom.Pa kupuju I ne pitaju za cenu misleci da sto vise obradjuju imaju vise.A onda ih osine realnost.

Na prolece ce da bude veselo.Krediti poskupeli,rod nikakav cena tesko da moze da nadomesti manjak u prikolicama.
 
Pa kako onda placaju tu zemlju ako nemaju poreklo novca, znam da ti treba pravdanje porekla kad ti legnu vece pare na racun ali da bi kupio nesto Niko te ne pita odakle

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Barbula verovatno skoro nisi kupovao njivu za keš preko 10.000e

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Brdo gazdinstava ima veci promet od 5-6 miliona i nisu u pdv-u, provlače se još uvek, bilo priče da će gazdinstvima ograničiti na 2.5 miliona čini mi se, ali jos uvek nisu ništa tu dirali.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Nisam nikad,I sta si hteo sad da kazes

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Sad kad sam hteo da isplatim zemlju preko 10.000 u kešu, ne može, neće beleznik da overi, mora preko banke a u banci mora izjava o poreklu. Sa računa preduzetničke radnje kad podizem novac preko 400.000 ili 500.000 dinara mora banka da prijavi poreskoj podizanje gotovine

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
Preko poljoprivrede mogu da se ubace i ubacuju se ogrooomne kolicine novca u legalne tokove ma koliko to vama cudno zvucalo.
I ne ide to bas tako prosto kao sto je clan Miloica napisao -imam kolicinu nelegalnog novca i hajde da kupim njivu da ga operem-
Prodje to obicno 2-3 ruke i svako naplati svoj deo ,na kraju 1e prodas po 0.8e i svima dobro.
 
Upravo da se i ne radi o pranju para, navala na zemlju je zbog inflacije, ne samo u dinarima već i u evrima, pa svi koji imaju veću lovu sad traže zemlju kao način da osiguraju svoj kapital.
 
@szupunski Kod kupovine nekretnina u jednom kupoprodajnom ugovoru naveo sam iznos u dinarima, beležnik nije reagovao.U sledećem ugovoru na insistiranje prodavca naveo sam cenu u evrima i tu nam je beležnik skrenuo pažnju na sve gore navedene i spomenute tačke.To je bilo prošle godine u januaru, sada opet treba da radim kupoprodajni i navešću cenu u dinarima baš da vidim šta će mi reći.
 
Sad kad sam hteo da isplatim zemlju preko 10.000 u kešu, ne može, neće beleznik da overi, mora preko banke a u banci mora izjava o poreklu. Sa računa preduzetničke radnje kad podizem novac preko 400.000 ili 500.000 dinara mora banka da prijavi poreskoj podizanje gotovine

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
Која је то банка?
 
Na mene kp kao fizicko lice. Banke CA i Intesa kad kao preduzetnik podizem novac sa racuna. Na kraju smanjili vrednost na ugovoru pa proslo.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
A tek sad zajebancije oko supruznika.. dokazivanje da prodavac nije stekao imovinu u bracnoj zajednici, ako jeste mora izjava supruznika da se ne protivi prodaji. Cirkus napravise i oko upisa supruznika u katastru, da li u suvlasničkom udelu po 1/2 ili u zajedničkoj svojini.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 
A tek sad zajebancije oko supruznika.. dokazivanje da prodavac nije stekao imovinu u bracnoj zajednici, ako jeste mora izjava supruznika da se ne protivi prodaji. Cirkus napravise i oko upisa supruznika u katastru, da li u suvlasničkom udelu po 1/2 ili u zajedničkoj svojini.

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
Koja je razlika dal si ti i supruznik upisani kao 1/2 ili kao zajednicka svojina??
 
Nazad
Vrh