Cena tovljenika na tržištu

Bre malisa daj da natovarimo to na kamion da ih oteramo gde je skuplje , vreme je da i ja zaradim nesto .
Kome si dao , nisi valjda Homoljcu
 
tovarim u ponedeljak 120din/kg,pare na vagi.
Ne znam ni sam da li da cekam vecu cenu ako ce uopste vece cene biti :udri:
 
crni gruja je napisao(la):
Kengur je napisao(la):
I kod nas po kucama je oko 130-140.. jednostavno ponestalo robe pa ko mora taj i uzima ::svaka cast::
Ako, tako i treba ..mada na ovu cenu koncentrata ?>?>?
jeste cena po kucama 130-140,ali to to kupuju ljudi iz sela i to ide po komad,retko kad 2...
kad naidju veci kupci cena pada ::lose::
 
Danas u Divosu tovareno po 130 pare odmah ili 135 pare 15 dana ,,Djurdjevicu" iz Pecinaca.
Post je spojen: [time]1299437401[/time]
_________________________________________________
sorin je napisao(la):
@panonac, od koliko do kolko racunaju prvu klasu?
Prva klasa je od 95-130 bar je tako nekada bilo na ,,Mitrosu"klanica iz Sr.Mitrovice.
 
sorin je napisao(la):
@panonac, od koliko do kolko racunaju prvu klasu?
1 klasa je kroj izgled tovljenika , arazman mesa da mu bude 60% i vise , bez jako izrazenog stomaka , jake plecke , jaki butovi , kratke noge , dlaka ,siroka ledja znas onako manekenski da izgleda .
Verovatno da te interesuje i tezina bekona , od 90 do 120kg , mada kad zadovoljava gore navedeno moze i 130
 
Ljudi ja aneznam štase ovde čeka? Jel vi vidite štase dešava oko nas Svise bune i blokirao puteve i sve živo. A MI ? NAma je očito prelepo imamo para neznamo štaćemo sa njima. JA NEZNAM KOJE OVDE LUD
 
stapavica je napisao(la):
Ljudi ja aneznam štase ovde čeka? Jel vi vidite štase dešava oko nas Svise bune i blokirao puteve i sve živo. A MI ? NAma je očito prelepo imamo para neznamo štaćemo sa njima. JA NEZNAM KOJE OVDE LUD
ee mozemo na chatu o tome ..ides u off,,ma nama je prelepo necemo za koji dan imati za hleba .. :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh