Cena tovljenika na tržištu

crni gruja je napisao(la):
Zdravo Grujane,ja i dalje brojim dane od tenutka moga "prorocanstva",pa valjda vidis da je sve "poklano" i da robe nema....ode cena...cekaj....a kakva je situacija, ne smeju da uvezu ni kilo mesa...jbg..frka...cekaj,bre poklase sve, sto bi rekao Milos Obrenovic...mada ti nemas tovljenike..

Pozdrav
 
NEMAM.. da ali kada je losa cena budem primoran da ih ubacim u tov i onda cabar, tropa samo povecavam dug za hranu ha ha . ali se zato nadam ceni pred uskrs....imam pra tovljenika ali to je za mene . tako da cena ne igra igru :ppozdrav:
 
Sutra tovarim 20 kom oko120kil.cena115din ajos i cekati 2 nedelje za ::novac:: ::lose::Nemogu dalje cekati cenu svaki dan stvaraju veci gubitak ::lose:: :ppozdrav:
 
Juče i Danas kod nas u selu tovareno po 100 din. Juče 50 kom danas ne znam broj.
Ja dao 10 kom :udri: :udri:
Juče bio neki momak kaže iz Uba inače brat mu je Milan uglavnom on dolazi.
Mamu im obojici.... Kod nas u Banatu najskuplji kukuruz i najjeftinije svinje :zli: :zli: :zli:
 
talianu je napisao(la):
Juče i Danas kod nas u selu tovareno po 100 din. Juče 50 kom danas ne znam broj.
Ja dao 10 kom :udri: :udri:
Juče bio neki momak kaže iz Uba inače brat mu je Milan uglavnom on dolazi.
Mamu im obojici.... Kod nas u Banatu najskuplji kukuruz i najjeftinije svinje :zli: :zli: :zli:
Koji ti je taj prijatelju sa Uba kad tako malo placa?
 
Nazad
Vrh