Cena tovljenika na tržištu

pa ja neznam ko je ovde lud :sta:kod mene je cena 120 ali izgleda da ce ici dole ::lose::katastrofa.rasprodacu svinje i gajicu krompir jer je ista cena.pa gde ovo jos ima sem u propaloj srbiji :nono:
Post je spojen: [time]1300302219[/time]
_________________________________________________
trebalo bi da svi mi rasprodamo svinje pa da vidimo sta ce gospoda beogradska da jede.mi ih hranimo ko parazite
 
zoki !!! je napisao(la):
pa ja neznam ko je ovde lud :sta:kod mene je cena 120 ali izgleda da ce ici dole ::lose::katastrofa.rasprodacu svinje i gajicu krompir jer je ista cena.pa gde ovo jos ima sem u propaloj srbiji :nono:
Post je spojen: [time]1300280619[/time]
_________________________________________________
trebalo bi da svi mi rasprodamo svinje pa da vidimo sta ce gospoda beogradska da jede.mi ih hranimo ko parazite
Lepo receno,ovo samo kod nas :ppozdrav:
 
ta Peera je napisao(la):
Kod nas se prica da cena ide dole :udri:

Molio bih cenjene kolege da ubuduće ne počinju postove na ovaj način već da iznose tačne podatke, ukoliko je to moguće, naravno .
Z.K.
Nisam znao koliko ce biti tacna cena pa zato nisam napisao , razgovarao sam sa komsijom ( a on je nakupac svinja ) i on mi rece da ce cena da ide dole :udri:
Danas sam saznao da je juce i danas bio utovar po 120 din a sutra se tovari po 115 din
 
Evo sad natovareno 12 kom. ( ne znam ko je kupac ali preko nakupca Mice Petovica iz Jarka ) po 115 din
Sinoc cuo da je i Nedeljkovic iz Sasinaca smanjio cenu ali na koliko ne znam, znam da je bilo 125 kes pare i 140 din na mesec dana
 
Ma to je samo pokusaj da otmu jos svinja po maloj ceni. Ja moje ne dam po te pare, drzacu ih do leta ako treba. A sad su oko 120 kg. ::jako_besan:: ::samo bes::
 
ja danas dao 7 komada po 120 din,odmah pare a isti kupac je placao i 115.izgleda da ko koga zezne.nista mi nije jasno osim jedne stvari (ovo je luuda kuca).....
 
Nazad
Vrh