Cena tovljenika na tržištu

Pre dve nedelje sam ja prodao po 110din
Ti se sprdas kad ti ja kazem za farmsku robu.Da bi imao takvu dobio bi 140+din +dobar dnevni prirast manji utrosak hrane pa ti pametuj kako farmska roba ne valja, znas kako je to ne platis na drjni platis na cupriji.Ti hoces jeftin ulaz a skuplji izlaz e pa to nema.
 
Hoce.Evo radja se...
Prvo sto se izrodilo je od jutros je
Vp sojine sacme - 90 din.
A maloprodaja ce prvi put biti "crvena" za 10 kg.
Za sitne stocare,samo da pritegnu kanap.
Jel moguce da kod vas nije dozvoljen uvoz gmo sojine sacme? Zato onda i jeste tolika cijena. Ovde je VP oko. 440eura tona sacme
Kako biti konkurentan u svinjama onda pa i to je stavka.
 
Ti se sprdas kad ti ja kazem za farmsku robu.Da bi imao takvu dobio bi 140+din +dobar dnevni prirast manji utrosak hrane pa ti pametuj kako farmska roba ne valja, znas kako je to ne platis na drjni platis na cupriji.Ti hoces jeftin ulaz a skuplji izlaz e pa to nema.
11800din košta prase a tovljenika prodaš za 14000din. Od toga ti ostane 2200din a da ne pričam koliko pojede plus lečenje. I gde ti vidiš zaradu?
 
Komsija danas dao po 110rsd.
Drugi komsija takodje po 110, sutra utovar.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
"Ali cena je ta bila jos pre mesec i kusur dana.
Ja sam rezervisao na 220 za kraj januara.
A cena i u EU ide goree"

Maxo ovo si ti napisao pre 4.5 meseci
Da jeste, ali ta cena je isla na rezervaciju jer smo rezervisali prasad 2 meseca unapred. A cenatrenutna za kraj januara iznosila je 260-280+pdv ista farma(nisam siguran jel bila 260 ili 280)
Sad ista farma rezervisali smo na 320+pdv. ( ali pod nekim nasim uslovima smo isli) Jer mi smo im nudili tu cenu a nisu hteli da nam priznaju rezervaciju za kraj maja, pa su nam oni pustili istu ponudu ali smo im mi dali uslove do koje kilaze da ide ta cena) ;)
 
Nazad
Vrh