Cena tovljenika na tržištu

Odakle ti ta cena kod nakupaca da je 150 155?onda bi farmeke bila 160 plus pdv a nisu
 
Danas cu imati tacnu informaciju pa javljam. Ja sam hteo da sacekam za mitros ali bojim da se ce biti jako velike svinje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Covek iz Badovinaca dao Mitrosu zive vage ga izasle 164,+pdv, a mitros placa toplu polutku 200 plus pdv. Sve preko 60% imao radman i 62 ona s klasa u koju spada ne znam ni ja.
 
Dobio ponudu od nakupaca 145-150 i to jedva. Dogovoreno sa mitrosom za 10-15 dana utovar.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne. Hteo sam dati nakupcu zato sto mi je bilo dugo da cekam 20 dana ali sam resio da ipak cekam pa u mitros.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pametno! Koliko dana se ceka u mitros za pare 20 ili 28dana?Videcemo kako ce biti do kraja, ali planiramo i mi kod mitrosa i jos jedan kolega sto je uzeo prasad sa delte, pa da uspemo da izvucemo bolju cenu na kvalitet.
 
21 je bilo pre a sada 28 navodno zbog korone.. ali tacni su u dan


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da napisem nesto o Mitrosu.
Informacije su iz prve ruke.
Placanje 28 dana.(tacni)
Cena polutke 200 din +pdv na 58% mesa.
Za 1-2% mesa gore ili dole po 2 din vise ili manje
Npr. 60% 204din + pdv ili 56 % 196 din.+ pdv
Za vise dole % mesa cena rapidno pada.
Radman se kod dobri svinja krece od 77-80%
Primer tovljenik 100 kg sa 78radmana
78kg polutka sa 58 % mesa
78x200+ pdv
15600+1560= 17160din
Sto izadje 171.6din po kili na zivo.
U drugoj polovini meseca vise ce kupovatiiz otkupa jer nemaju sa svoji farmi tad.
Moje misljenje je da ce cena malo ici gore u drugoj polovini meseca.
Uvoz zabranjen
Mitros ce povuci odredjenu kolicinu sa trzista jer je kratak sa svojim svinjana.
Braca vec kupuje u Macvi punom parom jer ne moze da uzme od Merkura iz lepe njihove
Milenko ne moze da uzme iz Republike Srpske zbog Africke kuge kod nas.
Opet mogu oni nesto izmisliti pa drzati cenu dole.
Ovo je moje misljenje s'obzirom na informacije koje posedujem.
Moz biti al ne mora da znaci 🐷🐷🐷
 
Ja tovarim sutra a nisam ni pitao za cenu. Poslednje je bilo 195 plus pdv. Nadam se da nije pala. Ugovoren je utovar prosle nedelje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio 157din sa pdv cenu. Zadovoljan sam u odnosu na neke kako placaju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kod nas čujem lokalni mesari plaćaju 135 din.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Bravo!Danas je mitros skinuo cenu na 185+pdv.Kako si izasao na liniji klanja koliko su nabacili 58% ili manje?
Sto se tice cene svi rrusili cenu danas za 5din, uvoz tece i dalje ali ne zivih svinja vec smrznutog mesa.
 
Nazad
Vrh