Cena tovljenika na tržištu

Takođe rokovi za zamrznuto meso su izjednačeni sa EU.

Ovo se odnosi na vreme dok traje zabrana ili su uopsteno izjenaceni rokovi sa EU?
 
Bilo bi dobro da ministarstvo podrži proizvođače koje vazda neko jaši, ali za sada te odluke o zabrani uvoza nema još nigde, što znači da nije još ni doneta. Konačnu reč daće prerađivači koji se za sve pitaju.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
А прерађивачи су великодушно подржали и донирали странку на власти.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Bilo bi dobro da ministarstvo podrži proizvođače koje vazda neko jaši, ali za sada te odluke o zabrani uvoza nema još nigde, što znači da nije još ni doneta. Konačnu reč daće prerađivači koji se za sve pitaju.

Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
Ko da donese takvu uredbu kad nije formirana bova vlada a ovoj je istekao mandat
A cisto sumnjam i da smeju to da urade, da ne dobiju po usima od mentora
 
Ja sam tovario za mitros u sredu po 210+ pdv. Jedino ako nije posle toga pala cena...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U ponedeljak dobijam rezultate. Do sada sam dobijao izmedju 175-182 din po kg zive vage. Ali svinje su bile oko 120kg prosek


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne izdaju se uvozne dozvole 60 dana za tovljenike.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Bolje i da je zabranjeno nego da nije zabranjeno izdavanje novih. Vidi se po Nedeljkoviću, prvi se bunio. Tako da vidim zabranu kao pozitivan potez za našu korist.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Neki dan bio utovar na 173din sa pdv, danas mi drugar govori da je dobio ponudu na 140 din sa pdv.....
 
155-160plus pdv ide cena, nema cekanje u klanici.
Cena jeste u blagom padu kod nas,medjutim vani je vec krenula cena na gore,kod nas i dalje pad cena je zbog uvoza.
 
Danas dobio obracun. 170din sa pdv izaslo po kg zive vage. U mitrosu. Zadovoljan sam ako se uzme u obzir da je bio prosek 129kg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh