Cena tovljenika na tržištu

sad mi drugar prica sofija skinula na 175:sta:
Pa kad vam je Sofija najveci nakupac tu moze da vam diktira cenu koja ona hoce, uvek je imala najnizu cenu.
Sto se ne udruzujete vise vas i sakupite za jedan kamion pa lepo pozovete DJURDJEVICA ili TRLICA pa vam da neku lepsu cenu nego mora sve preko te Sofije?!?
 
Pa kad vam je Sofija najveci nakupac tu moze da vam diktira cenu koja ona hoce, uvek je imala najnizu cenu.
Sto se ne udruzujete vise vas i sakupite za jedan kamion pa lepo pozovete DJURDJEVICA ili TRLICA pa vam da neku lepsu cenu nego mora sve preko te Sofije?!?
Vid ode mal ko da nem za kamion, ispod stotine retko ko da ima od sitnih... brate pa ovo je Srem :ppozdrav::veseljak::::000::
Ona cesto ima vecu cenu vec klanica za koju otkupljuje, sve su to igre bez granica...
Ovde niko normalan nece dati Durdjevicu i Nedeljkovicu, tu pare nemoz docekati zaborave da plate...
Trlic jako slabo dolazi jos slabije tovari, tako reci nikako...
 
Vid ode mal ko da nem za kamion, ispod stotine retko ko da ima od sitnih... brate pa ovo je Srem :ppozdrav::veseljak::::000::
Ona cesto ima vecu cenu vec klanica za koju otkupljuje, sve su to igre bez granica...
Ovde niko normalan nece dati Durdjevicu i Nedeljkovicu, tu pare nemoz docekati zaborave da plate...
Trlic jako slabo dolazi jos slabije tovari, tako reci nikako...

Cuo sam da je Djurdjevic tezak ko crna zemlja sto se tice placaanja i ovako, jedna firma nas je pozvala na rucak pre nekih 2 meseca i za stolom bio sam ja i vlasnik djurdjevica nisam ni znao ko je covek i jos pored nas je bio covek iz bosne ozbiljan igrac preko 300kramaca ima odrzavali su tamo neko predavanje i ovi sa opremom i neki profesori i kroz pricu video sam kakav je taj djurdjevic, pita on mene KOME DAJEM SVINJe, ja mu rekoh Jovanovicu iz Ub-a a on meni kaze JEL TI DOBRO PLACA trlic,ja mu rekoh za sada jos se nije niko nasao da daje bolje cene od njega a ovaj odjednom ne namrgudio nesto.


A sto se tice tih nakupca bio sam i ja meta jednog nakupca pre par godina i znam kako je.
 
markojx sta se ti sekiras? ti imas kupca od kojeg dobijes uvek vise od ostalih...
ova nedelja zatisje pred buru od nedelje cena gore svi to vole...
 
Bio mi danas covek iz Sana kaze nema robe na trzistu sve nesto sitno


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U subotu tovario neke masine u Austriji. Farma 1800 tovljenika. Kaze mi vlasnik cena 1,35€ druga tura kako losa cena. Docice taj scenario uskoro i kod nas...

- - - - - - - - - -

Barbu
lose ti rekao. Za sredu i petak vec utovari zagovoreni i popunjeno sve cena 180 dinara
 
Hvala Bogu ja nemam posla sa nakupcima samo direktno sa klanicom radim, direktno klanici je 200din za kg pa eto nakupac uzima cistih 20din za kg bez dinara ulaganje i opet on prodje najbolje.
 
Nazad
Vrh