Cena tovljenika na tržištu

Hm 140din, svugde u okruzenju je od 155-160din. Ma to je ono "nase", da probam pa koga uhvatim, cccc
 
Pa dobro je ako je ta cena i ako se tovari. Ovu cenu mi i nudi a ne tovari. Vidim i ja da pokusava. Daj boze da nije tako. Ostalo mi 20 kom. Ostali ne tovare u mom kraju trenutno pa ne znam kako se krece cena.

Послато са SM-J500FN
 
Samo da ne bude isti scenario kao prosle godine.Zadnji dan u 2015-toj cena zive vage bila je 135din,a 5januara vec je pala na 115-120din i na to da sacekas dok dodjes na red.Samo da ne bude i sada tako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slavoljub i sinovi,tovari kod slavenka nosi za mitros. A obicno ima koji dinar vise u Zedniku nego kod Slavenka kad tovari za njega... U glavnom ide ceno po sistemu ko koga uspe....

Послато са SM-J500FN
 
022 620 110
066/808-3036
Ovaj prvi broj sam jedva izguglao,prosto nisam mogao da verujem da Firma tog kalibra ima tako malo javnih podataka na Internetu za kontakt...
Ovaj drugi broj (mobilni) je broj nekog iz Kadrovskog, i može ti poslužiti kao potencijalni izvor neke dodatne informacije...
 
Ono sto sam pisao pre par dana i tako je.Kod mene vec i ide od 130 do 145.Pokusavaju polako a tako ce i biti.
 
Nazad
Vrh