Cena tovljenika na tržištu

Svi bi mi potpisali na 170.al da bude konstantno.Vise trazimo,samo zato sto je cena isla na 100,da ne kazem i nize,pa sad krpimo gubitke.Na zalost neki nisu ni preziveli te turbulencije,pa su i izasli iz tova.Na onaj minus,ova cena je mala.Ali realno,samo da se zadrzi,al na duzi period,bice OK.
 
Sofija danas utovar po 165din....sta se to desava, opet pad....

Nije pad toliko je i plaćala ima kome je i manje platila naročito kad je manji broj svinja u pitanju obeća cenu kad ljudi donesu na vagu skine im 5 din ili 10 din ja bi vratio svinje nazad e onda bi se ja vratio na vagu da se objasnimo al mi smo takvi kakvi smo i može da nas je be ko stigne
 
Nije pad toliko je i plaćala ima kome je i manje platila naročito kad je manji broj svinja u pitanju obeća cenu kad ljudi donesu na vagu skine im 5 din ili 10 din ja bi vratio svinje nazad e onda bi se ja vratio na vagu da se objasnimo al mi smo takvi kakvi smo i može da nas je be ko stigne

Zvao BigBul kazu danas 165 cena za sutra 160....
 
Ako sam dobro razumeo iz clanka, mesecna njihova zarada u to vreme iznosila je oko 10 miliona dinara, a na kraju morali prodati cetiri jutra zemlje i mehanizaciju.
Svi su tu mutni sem nesrecnog seljaka koji je skoro uvek na gubitku
 
Nazad
Vrh