Cena tovljenika na tržištu

Meni je nesto obecavao utovar za ponedeljak,trebalo je za sutra ali vidim da vozac koji dolazi u zadnjih par godina kodnas je na odmoru juce sam se cuo s njim do ponedeljka je na odmoru
 
Et veceras Sofija nije mogla da nakupi svinja davala 155din nisu ljudi dali kamion ceka digla na 160din i napunila kamion...
Svi se nadamo nekom skoku cene... svaki dan neka druga cena il skoce il padnu i covek vise nije pametan, daj pa se kaj ne daj pa se kaj jedno kajanje negine...
 
covek sa kojim saradjujem i koji neucenjuje ljude sa 155din,pare za mesec dana, svinji su skocili svugde i na pik becej i stari tamis...neznam kome vi prodajete al ta ce cena biti!!
 
Znas sta,moze on da placa na par komada ali ne na 100-500kom tu cenu,i dok ne placa odmah na kantar ili na racu dzabe,pre cu dati onome ko placa 140 a odmah pare


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
to je tvoja stvar kome i posto ces dati, meni pare nisu hitne ako oces kes nemozes ni da ocekujes vise i naravno da je preko racuna, a kolko ja imam komada nije bitno imam par komada mozda stotina nije bitno,ja kazem sta ja dobijam i da je cena otisla gore,prosle nedelje je bilo 150 i pdv sad otislo gore
 
Sutra utovar 165+PDV
Posle sat vremena od pogodbe zvao me kupac i kaže srećno sam prošao iz Delte ga zovu za sledeću nedelju planiraju da cena bude 160 ili 155+PDV odrediće u ponedeljak, inače cena im je bila 165 za pare odmah i 170+PDV za 60 dana.
 
Nazad
Vrh