Cena tovljenika na tržištu

Agropapuk 95din..... :udri::udri::udri:::lose::::lose::::jako_besan::::jako_besan::::jako_besan::::samo bes::::samo bes::::samo bes:::

Kome je to placeno,koliko su svinje teske bile,kvalitet svinja,kod nas agropapuk danas tovario od jednog coveka oko 100 kom po 125,neemojte neke tralalala informacije i unositi paniku bez veze i da jeste placeno tako ja to ovde nikada ne bih napisao,,,citaju ovo svakakve lopinare....Drugarpre neki dan dao 20 kom nekom iz Aleksandrovca po 130,pdv na racun,ostatak na ruke.
Unapred zahvalan.
 
Ako je reč o klanici iz Aleksandrovca Požarevačkog, vlasnik je sinoć u našem kraju nudio 125+pdv. Prošle nedelje smo svi prodavali po 120+pdv što je blagi porast. Prijatelj kaže da je Slaviša iz Svilajnca platio stalnom proizvođaču 130+pdv, što je još bolje. Iskreno nadam se većem porastu jer po mome svinja je sve manje bar u našem kraju. Možda cena eksplodira kao i cena prasadi.
 
Jeste klanice samo od pravnih lica uzimaju, zbog toga su me lane odbili za subvencuje za tov. Dele novce koje bi inace da je drzave dobili tovljaci. Ujutru tovarimo 105 poslednjih 21 komad, i odustajem od stoke dosta smo pomagali "pravna lica".
 
Malo spustili? Šta bi sa PDV. Čini mi se da si ranije pisao da oni plaćaju +PDV?

Oni su meni malo cudni.Ja ih zvao kad sam imao gotovu turu pitam ih koliko placate oni placamodo 120din sve zavisi kakava je roba,oni kazu sutra cemo kod tebe doci ja ih cekao citav dan kad ono ih pozovem na telefon oni mi prekidaju vezu..pa sam ih oterao u K.
 
Malo spustili? Šta bi sa PDV. Čini mi se da si ranije pisao da oni plaćaju +PDV?

to je konacna cena,nista pdv.

- - - - - - - - - -

To si dao na 60 dana ::novac:: i 2 dinara Siniši ??

Pare sutra na racun,otisle preko Gala iz Banovog polja.

- - - - - - - - - -

Oni su meni malo cudni.Ja ih zvao kad sam imao gotovu turu pitam ih koliko placate oni placamodo 120din sve zavisi kakava je roba,oni kazu sutra cemo kod tebe doci ja ih cekao citav dan kad ono ih pozovem na telefon oni mi prekidaju vezu..pa sam ih oterao u K.

Oni hoce samo extra robu.
 
to je konacna cena,nista pdv.

- - - - - - - - - -



Pare sutra na racun,otisle preko Gala iz Banovog polja.

- - - - - - - - - -



Oni hoce samo extra robu.
Hoces da kazes da samo ti imas EXTRA ROBU??Trazu malo bolje svinje ali i blizu nece oni da dodju 200km u jednom pravcu

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
 
120 dinara:haha::haha:Jao,svasta se moze procitati.

Kod mene u selu ljudi daju i ispod 100 dinara samo da se otarase svinja,nece ih niko.Zalosno!!
 
Hoces da kazes da samo ti imas EXTRA ROBU??Trazu malo bolje svinje ali i blizu nece oni da dodju 200km u jednom pravcu

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Dublje je od Mladenovca daleko 175 kilometara

Pre ce biti da je ponuda velika i da su kupili na drugoj strani,pa da zato nisu dosli.Inace svi kupuju od nakupaca koji imaju licne veze sa tim trgovcima,a i daju im uvek nesto.Niko u Srbiji ne zivi od plate
 
za ponedeljak dogovorena prodaja. Stara cena 120 +PDV. Kaže ništa se nije desilo.
 
Nazad
Vrh