Cena tovljenika na tržištu

Poceli su traziti bravce i nemaju za pun kamion sve je nesto usitnilo...
iz Arilja su poceli dolaziti kumiti za kes al im niko ne da...
sade moz sve i dva tri komada...
Spremaju za Uskrs...
 
Cena polako krece na gore.
Svi stidljivo po 5 dinara podigli.

Dok stigne na 150, 160 rsd mnogo ce vode proteci Dunavom.
 
Super,eto zbog tebe sad znamo za koju cenu radimo :D mislim da jos dugo te cene nece biti....ne skace nista u mom kraju, 105 jutros cena,tovari se redovno.
 
Hteo reci da przivas dobru cenu,ali odakle ti da spominjes tu bas cenu,na osnovu cega?Svi cute,svima dobro...pa nemoguce. Ja sa 40 kom ne mogu da spavam.Ako u maju ih prodam za 105-110 din bice gadno.Ima li neko da spomene tog Mitrosa? ocel da dize cenu svinja u srbiji? El moze uopste nesto da promeni cenu kod nas?
 
Meni nije jasno kako su svinje koje su ranijih godina odlazile po 220 nalazile kupca a sad ne možeš naći ni za 100din a evro ne da je u odnosu na te godine skočio nego je napumpao se ekstra.
 
Ja lepo napisah dok cena dodje na 150-160 mnogo ce vode proteci Dunavom.
Da sam napisao 200 malo bih bilo nerealnije. Ipak je ovo realnije, pa da se ima bar neka zarada.
 
Jutros utovario 20 kom po 120 kg po 130din za agrostocar aleksandrovac,pare na ruke,pdv na racun,kod nas se tovare svinje al cena stidjiva, ima i potraznje, cena od 110 do 130.
 
Mene vec dve nedelje prolongiraju, nikako da natovare. Jedina dobra stvar je sto sam prvo dobijao 105, pa 108 a sad ce da ih tovari po 110. Dok ih ne natovari mozda dodju i do 200. :)
 
Nazad
Vrh