Cena tovljenika na tržištu

Au bog te pa ovo nista nemrda cena tacno ce nas dokusuriti ova drzava cccc. Svi su ubedjeni u skok cene ,ja licno mislim da je ovo scenario lepo reziran i da nece ove godine biti neke cene . Sta vi kazete ??
 
Pozdrav kolege!
Jel utovario neko ovih dana za meso promet iz mladenovca,koliko placa?I Trlic kako placa on ovih dana?zahvaljujem se unapred!
 
Trlic jutros tovario 120din do 115kg preko 115din
Svinja ima al nateze se za kamion, nesto ce da se desi il ce krenuti mal cena il ce se uvesti pa srusiti i ovu bednu... oooookrsna slavooo pomozi sad i nikad vise...::samo bes::
 
Kakava je situacija?kako ko placa najvise?imam sad trenutno za jedan sleper pun..da sacekam jos nedelju dana ili da prodajem sto pre...sta predlazete?
 
Kakava je situacija?kako ko placa najvise?imam sad trenutno za jedan sleper pun..da sacekam jos nedelju dana ili da prodajem sto pre...sta predlazete?

Pravilo da pravila nema u Srbiji se pokazuje kao tacno a to je da ko reskira-profitira. E malo sutra. Cekao ja,cekao,oni samo rasli i to sto sam dobio na tezini gubio na hrani i ceni.Sta reci.Stalno sam mislio da ne moze od ovoga gore,a prevario sam se grdno.Ne mogu da zamislim na toliko komada da se sekiram jer znam koliko sam se sekirao na samo 40 komada.
Nada zadnja umire,ali pazi Nada je samo zensko ime,u ovom slucaju po meni.
Sretno :ppozdrav:
 
Pre mesec dana je prava reč bila "katastrofa" ali sada mi se čini da za ovakvu stanje slabo ima tako teških reči u srpskom jeziku
 
Nazalost tako je kako je. Ako se ovako nastavi predpostavljam da ce dosta ljudi prestati da tovi svinje, pogotovo mi manji proizvodjaci. I razumem da ce ti veliki preradjivaci uvek imati da uvezu tovljenike za sebe, al mi ovi mali mesari nisu jasni, koji trose nedeljno desetak komada od koga oni planiraju sledece godine da kupuju a bezobrazni su isto koliko i ti veci. 5 dinara po kili nece vise da plate, tacno znaju koliko placaju ovi. Nija ga sramota da dodje i da mi ponudi 80 dinara za krmacu, i kaze znam da je malo ali takva je situacija.
 
Nazad
Vrh