Cena tovljenika na tržištu

Jedino sto treba oporezovati dobit, ali to je vid trgovine. Niko vam ne brani da ponudite svinje direktno klanici.
Vid brate sto se mene licno tice boli me uvo, ali nemozmo biti svi isti... bumbaru kad iscupas nogu on odleti, ali komarcu kad iscupas nogu odose i creva... pito bi ja tebe da zivis od dva jutra zemlje i dve krmache... nista licno gledam(realno) u globalu...
 
Opala je zarada po tovljeniku/krmaci. Moras ili biti strahovito dobar pa da imas vise zalucenih prasica po krmaci ili da drzis vise krmaca. Drugacije ne vredi, ili kao vecina, osustanes i predjes samo na ratarstvo.
 
Opala je zarada po tovljeniku/krmaci. Moras ili biti strahovito dobar pa da imas vise zalucenih prasica po krmaci ili da drzis vise krmaca. Drugacije ne vredi, ili kao vecina, osustanes i predjes samo na ratarstvo.
Ili da hranis kojekakvim go...ma 21 veka.::lose::.Posto u ovoj drzavi niko vise ne pita za kvalitet,vec samo cena,cena,cena.::samo bes::::samo bes::::samo bes::Kukacemo kad obrkate i osisave oni koji nebi trebali.Bice kasno.Na zalost velika vecina tovljaca za svoju kucu hrane drugacije.To su neki na forumu i priznali.Neki na jos vecu zalost i jedu svoje proizvode superkoncentrata i ne znajuci sta jedu.
Prijatno Srbijo uzivaj u jeftinoj hrani.:zli::zli::zli:
 
Pitali bi za kvalitet ali je problem u ::novac:: i to je danasnja realnos u Srbiji vecine postenog sveta.Onaj deo sto ima para njemu nije kul da jede domacu hranu nego iz uvoza(dobar deo skarta za nase trziste).
 
@SAMA
Nije nikakva tajna da strina za nas i njih tovi posebno. Ne jedu Gebi, Sugi i slicno. A za prodaju jedu sve po redu, jer niko ne gleda nista sem kila.
 
Pitali bi za kvalitet ali je problem u ::novac:: i to je danasnja realnos u Srbiji vecine postenog sveta.Onaj deo sto ima para njemu nije kul da jede domacu hranu nego iz uvoza(dobar deo skarta za nase trziste).
Ima i tih problema,al je po meni veci problem ne obavestenost.Stite se veliki uvoznici i hrane i mesa.Iz licnog iskustva,doduse s pilicima,znam da se ljudi boje,samo im treba javno reci da ima razlike u kvalitetu mesa i sta isti moze prouzrokovati.

- - - - - - - - - -

E Bojke,o tome sam naravno i pisao.Zalosno je to.Al razumem i proizvodjace,kojima cenu odredjuje neka uvozna crkotina.Znaci profit i kvalitet, ne idu zajedno.Ili,ili.::lose::
 
Okolina Valjeva...Dogovoren utovar 11 kom za Stočar LSB Ub(Steva Leontijević)...Cena 150-160(reći će mi tek na merenju,ako su extra klase -160 din/kg)....Mada jako loše stanje,većina u mom kraju daje 150 din/kg.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh