Cena tovljenika na tržištu

cujem danas da neki jovanovic (ne start) placa 185din na deset dana... kruze price da ce ovo da ce ono troic dogovorio 30,000 madjara pa kao i djuredjevic isto tako nesto srusice cenu i bla bla bla... nisam pametan ali ovo nicemu nevodi, strepis bukvalno iz dana u dan...
 
I kome si prodao?

Pare jos nisam dobio a bio je dogovor taj dan ili sutrdan,danas mi obecao pare u petak,od druga je kupovao i placao avansno,uplati na racun pa sutrdan vozi svinje,inace to je neki Sasa iz Pazove ili Beske,nznm tacno,firma se zove mimi i sofi,svinje je prodao firmi koji izvozi za rusiju a kolje Bigbul,mozda sam malo poleteo zbog cene,nadam se da ce leci novci u petak,dao ja 20 i drugar 20kom. Svercer,ti bi trebao da ga znas.
 
- - - - -

- - - - - - - - - -

U Kuzminu je od jednog natovario jos u novembru,jos nije sve isplatio,juce je natovario 25kom u Martincima.....mozda plati! Zovu se Mica i Sasa
.....
 
Ja prodah pre nekoliko dana po 155 i pdv, pare za 10 dana. Nešto mi ne ide da izbijem veću cenu, a kolege dobiše i 165 i pdv ali pare 45 dana. Meni je to mnogo, ali ću morati i ja tako velika je razlika na količinu.
 
Uvozne svinje vise placaju nego kod nas na jugu i jugoistoku,a u svakom gradu ima po neka mesara ma treba ih zaobici ne kupovati kod njih
 
Taj biftek u svojoj okolini placa 120-130 a u sremu placa 170,ko je lud ko zbunjen.neka dodje ta sofija na jug kupice svinje mnogo povoljnije

зашто обарати цену кад је већ достигла неки просек са којим се да продати, зашто јефтиније давати, подигните и ви цене и кад виде да не пуштате пристаће они на то
 
Jutros oterao u klanicu 10 komada prosek 114kg po 150din, mice se cena i u Valjevu al sve po 5din...
 
170din Trlic nemoz vise... ima neki obecavaju vise ali neka fala...

- - - - - - - - - -

Cujem Start Jovanovic i onaj RP neki placaju 175din... Sofija danas otkazla utovar za Nedeljkovica...
 
Nazad
Vrh