Cena tovljenika na tržištu

Danas pri povratku iz N. Sada negde u Kamenici sretosmo tri kamiona klanice Trlic prazna ,odose negde samo se bojim da krajnja destinacije nije Madjarska....
 
Gde bi vozili nego ovim nasim lopovima, ruzna slika za nas pogotovo. Zao mi zivotinja al svaki im se prevrnuo, treba li i mi da zivimo u ovoj us..noj zemlji...
 
Jadni smo mi... et zbog tog prevrtanja pojavio se utovar bukvalno preko noci... trebo je biti krajem iduce nedelje i et desilo se cudo i pomeren za odmah... cena nepromenjena 160din ima potraznje al niko nedize jer ima madjara...:svinja:::jako_besan::::samo bes::
 
Dobra na oko,al kakva je pod mikroskopom,tj koliko je zdrava? :osmeh: Ne dolazi nama Tenis da hrani zdravo,vec profitabilno.To obicni ne ide jedno s drugim.Svi pricaju o ceni,a kvalitet se ne spominje.Nije kvalitet samo u mesnatosti,vec i u ukusu.Nije gosn veliki dzabe uzdigao MANGULICU.Na zapadu postoji vise cena.Ista zavisi od nacina hranjenja,a mi se drzimo one naj jeftinije,bez obzira na ukus robe.Ja te njihove sa ukusom drveta ne bih pozeleo ni dzabe.:osmeh:
Doce to sve na svoje,samo ne lipsi magarce do zelene trave.::samo bes::
 
pa zašto ga nisi dao u oktobru kada je išlo i za 200-210 din/kg
Jel ti mene zajebavas ili nemas pojma o tovu svinja i svinjarstvu, davao sam ja i u oktobru i julu i avgustu. Te svinje sto sam dao u februaru su u oktobru sisale krmacu. A ti malo razmisli pre nego sto napises jos koju glupost, i bez tebe sam dovoljno nervozan postedi nas gluposti...::jako_besan::
 
Tenis je najveca prevara.Taj covek je u ozbiljnim problemima u svojoj zemlji a ovde ne donosi nista dobro selu,seljaku i gradjanima Srbije.Verujem u snagu i organizovanost seljaka Vojvodine i Macve da ce jednim velikim protestom zaustaviti Tenisa. U protivnom sva svinjetina koja bi isla za Rusiju bi bila sa farmi Tenisa a nasi farmeri bi doziveli jos vece gubitke.Ne smemo zaboraviti da su se Rusi posle sest meseci uvoza svinjskog mesa iz Kine ponovo okrenuli nasem mesu.Jer je po svim parametrima kvalitetnije.
 
Jel ti mene zajebavas ili nemas pojma o tovu svinja i svinjarstvu, davao sam ja i u oktobru i julu i avgustu. Te svinje sto sam dao u februaru su u oktobru sisale krmacu. A ti malo razmisli pre nego sto napises jos koju glupost, i bez tebe sam dovoljno nervozan postedi nas gluposti...::jako_besan::
Netreba da si nervozan imam i ja svinja,a ovde na forumu samo kukanje čitam
kuka se kada je 100 din kuka se kada je 200 din kuka se kada je 160 i 150 itd.....:osmeh::ppozdrav:
 
Tov svinja je stresan posao i nervoza i kukanje nam neginu.:ppozdrav: Evo danas mi dolazio kupac i nece da kaze cenu a utovar u subotu. Kaze kako bude onda i sad budi pametan, a svinje polako prelaze i 120kg a mozda i 125kg, videcu sta ce biti pa javljam...
 
Nazad
Vrh