Cena tovljenika na tržištu

Cujem da moz lagano 160din... vid krmaca prodje sa bravcima bez problema... teskase od 150kg uzimaju u klasu... traze i u sotne sate da dotovare kamion...
 
Ja cu cekati sledecu nedelji pa il opa il tropa... potraznja je bas bas... nesto ce se desiti, ev i kuruzi padose na 14din svi nude... uzurbano se danas soja nosi na silose.... desava se svasta a mi neznamo nista, standardno...
 
Ja danas bio kod lokalnog mesara za neke papire i usput ga pitam za cenu, kaže sad su malo skočili sad su 130 din a bili su 120 din, reko svaka čast...!!!
 
Ja danas bio kod lokalnog mesara za neke papire i usput ga pitam za cenu, kaže sad su malo skočili sad su 130 din a bili su 120 din, reko svaka čast...!!!
Ti lokalni mali mesari su najgori tako je i mene jedan zezao, mesec maj a kod njega cena kao u januaru, moze mu se hoce covek da mu dam dzabe, prvo me nervira sto negleda kvalitet poredi mog rasnog tovljenika hranjenog koncetratom sa nekom svinjom koja je hranjena splacinama...prodaje pet svinja mesecno u radnji i glumi mi nekog kupca...ma idi jos se covek vredja ako mu cenim vise nego sto je on zamislio... treba usrana motka...
 
Nazad
Vrh