Cena tovljenika na tržištu

Ja sam poslednjih 2 godine te od 200 kg prodavao posto su bili i u klasi i mogu ti reci da sam njih lakse prodao.
 
Koliko čujem Trlići su u selu nudili 200 din/ kg
A Sofija je tovarila ( juče ili preključe) u Martincima po 210 din/kg verovatno za Carnex
Sofija za Nedeljkovića tovari po 205 din/kg , Pare budu za 3-4 dana a kad odneseš u Šašince direktno kod Nedeljkovića u klanicu on plaća 205 din/kg ali pare budu za mesec dana ?!?
 
Taj sto ga uhranio toliko mu je i pojeo i nema nikakve zarade i on ce da se nateze za 500 din,sramota,nisam trebao tako nesto reci al me iznervirao,izvinjavam se a sto rece coci nek bar cuti. Utovarene za carnex,109 kg prosek.
 
Kurcili se ili ne to je ta cena za ovu jesen. Ne pada im na pamet da prebace 200-210 din.
 
Da ne bude ispod samo..

I ja kazem,180 je donja granica po meni kad stigne novi kukuruz da bi se bar nesto zaradilo, i da ta cena bude u februaru,martu.

- - - - - - - - - -

Trlić se očajnički trudi da kupi nešto za 200 din, iskreno se nadam da će Carnex pokupiti i zadnju svinju koja postoji u Mačvi, a Trlići nek se "kurče" sa svinjama iz Hrvatske i Madjarske.

Problem kod Carnexa je sto traze bar 30 kom po pasosu,jer kazu ovi sto su od mene uzeli za njih da ih jedna analiza mesa po pasosu kosta 64000,al se i zale da ne mogu dovoljno da nadju za potrebe Carnexa.
 
- - - - - - - - - -

Janosh ti slobodno tovari njima po ceni koju ti daju,ti si zadovoljan...[/QUOTE]

Napisao sam u globalu. A ko ti placa vise od 210 din? Zasto napadas Trlic, ako imas skuplje da prodas? Za mene u jedni od realnijih.
 
Odoše jutros tovljenici 216 din sa PDV moglo je i bolje, ali je zato otišao jedan mali neštrojeni nerast 334 kg po 140 dindži.
 
Nazad
Vrh