Cena tovljenika na tržištu

Zar i ovde ima sns botova :sta: imajte malo duse i ostavite nas na miru. Posto ne vidim da si se predstavio...

Ja sam Milos Milic inace sam iz Negotina. U proteklih par godina zivim u Beogradu gde radim i zavrsavam Fakutlet. Inace sam softver inzenjer po struci. Sa politikom nemam nikakve veze niti zelim da je ikada imam. Zapoceo sam da radim na ovom projektu jer je i moja porodica imala potrebu za istim.

[COLOR=#135D38 je napisao(la):
nesko2563;[/COLOR]]Jeste da... Rešiće se problem loše otkupne cene softverom. Pogotovu onim što ti hoćeš da uvaljaš ovde tom perfidnom tehnikom okolišanja pa da i tebi se plaća neka provizija za to tvoje "spajanje" taman da roba dobije jedanaestu ruku.
Ovaj forum počinje da liči na vašar ili neku od emisija sa tv-a sa motivom agrara gde u 2min programa ide 8min propagandnog programa proizvođača hemikalija.

Necemo naplacivati nikom nista pogotovo ne u pocetku. Zelimo da sistem zazivi da farmeri zaista dobiju vrednost od njega i smanje odredjene troskove.

[COLOR=#135D38 je napisao(la):
SAMA;[/COLOR]]Ovo ti je Srbija.Ovde mozes proci samo sa konkretnom i to povolnom ponudom.Ljudi su ovde ne poverljivi i ne retko prevareni.Na zalost neki i vise puta.Ovde moze proci samo solarno placanje sa konkretnom cenom.Za ostalo ima da se pomucis i da steknes puno preporuka,da bi ti ljudi verovali.Svidjalo se to,ili ne,al je to cinjenicno stanje

Trenutno radimo na aplikaciji i pusticemo je u rad do kraja meseca. Takodje cemo pomoci svakom da napravi profil i oglas ko bude zeleo.

Ja znam da je tesko i ne ocekujem da ista bude lako. Jedino sto me je zao sto sve pozitivno sto neko pokusa da uradi u ovoj zemlji bude ispraceno kritikama i negodovanjem.

Izvinjavam se moderatorima sto je tema malo skrenula sa puta.
 
Moj predlog kao super moderatora je da ostane ovako jedan-dva dana, pa posle neka moderator očisti temu. Ko ne želi da učestvuje u anketi ne mora a ko želi nek učestvuje, a zajedljive opaske nek zadrži svako za sebe!
 
Od danas Trlić prodaje cepane polutke po 245 din + PDV. Obe blago dole u stvari malo dobro dole 10dinara na žive svinje.
 
Zna li neko kako se krecu cene nerastova, ja imam jednog 250-280kg, covek koji je dolazio i gledao placa mi 120din.
 
Nazad
Vrh