Cena tovljenika na tržištu

Cuti, dobro je dok mozes da izadjes. :osmeh:
Nemoj da citamo nasli ga pored komjutera sa otvorenom temom tovljenici..
 
U Martincima i u Kuzminu čujem da je tovareno Nedeljkoviću po 190 din/kg ( pare 1 mesec)
Trlići su tovarili po 180 din/kg za keš ::novac::
I još je neko tovario po 190 ali ne zna ko i kako je sa plaćanjem
 
sad natovarioi za klanicu ,, marso prom arilje ,, preko sofije ia jarka 180 dinara ,pare 7 dana
,, 9 kom. po 130 kg /prosek

- - - - - - - - - -

sad natovarioi za klanicu ,, marso prom arilje ,, preko sofije ia jarka 180 dinara ,pare 7 dana
,, 9 kom. po 130 kg /prosek
 
Izgleda da ce cena gore u subotu me zvao klanicar iz Loznice dali imam mozda svinja placa 180din pare treci dan na racun cele mu rekao da necemo davati do 25 .12. medjutim on danas dolazio kuci i nudi 190 din pare isto treci dan
 
Izgleda da ce cena gore u subotu me zvao klanicar iz Loznice dali imam mozda svinja placa 180din pare treci dan na racun cele mu rekao da necemo davati do 25 .12. medjutim on danas dolazio kuci i nudi 190 din pare isto treci dan
Daj Boze, ja sam cuo da ide jos dole danas tovario ne znam za koga i dolazio po papire u stanicu tovario po 160 , a kaze da je tovario predhodan dan i po 150-155 ! Sad koliko tu ima istine....
Cuti, dobro je dok mozes da izadjes. :osmeh:
Nemoj da citamo nasli ga pored komjutera sa otvorenom temom tovljenici..
Lako moze da se desi, ja se prvo psihicki pripremim pa udjem :)
 
Pa kako vise dole kad je i ovo ispod najnize granice cccccccc ej 160 pa gde ti se to isplati ja neznam .
 
sve dok ima "naivnih" ljudi koji predaju svinje Ljubi cokoladnom dotle ce nam i cena biti takva,jer svi klanicari se odmah hvataju eto kako Ljubisa tovari po 160 din. kakvu vi onda vecu cenu hocete,to im je u Macvi glavni izgovor
 
U Martincima i u Kuzminu čujem da je tovareno Nedeljkoviću po 190 din/kg ( pare 1 mesec)
Trlići su tovarili po 180 din/kg za keš ::novac::
I još je neko tovario po 190 ali ne zna ko i kako je sa plaćanjem

190 je platio Zvonko Naglic iz Golubinaca pare 7 dana,

- - - - - - - - - -

Daj Boze, ja sam cuo da ide jos dole danas tovario ne znam za koga i dolazio po papire u stanicu tovario po 160 , a kaze da je tovario predhodan dan i po 150-155 ! Sad koliko tu ima istine....

Lako moze da se desi, ja se prvo psihicki pripremim pa udjem :)

Fantastiko ti si kao crna ptica zlosutnica samo neke negativne vesti , jesi ti stvarno stocar ili samo potpaljujes masu?
 
Imam oko 200 svinja, 14 teladi, 7 krava, koze+ovce .... pa ti druze vidi dal sam stocar . Honorarno radim u veterinarskoj stanici na bazi, pa sam svaki drugi dan u kontaktu sa ljudima koji prodaju svinje, bikove, krave... svercerima itd.I ono sto od njih cujem ja to napisem ovde. A i u mojoj blizoj okolini ima par ljudi koji se bave ozbiljnim tovom i imaju ture i po 800-1000kom !
 
Ok druze nisam hteo da vredjam , nego u zadnje vreme kad god otvorim ovu stranicu ti pises kako pada cena pa zato pitam. U Martincima cena ide od 180 do 190 zavisno od kvaliteta , kolicine i odnosa sa kupcem i tako je zadnjih mesec dana.
 
Okolina sapca tj 12 km od sapca... Pa u krugu od 10km kod mene ima najmanje 5 ljudi ako ne i vise... javi se u imbox pa cuemo nastaviti pricu da neidemo u off
 
I ja mislim da ide cena gore, Neoplanta prodaje mom prijatelju po 261.90 din + pdv polutke, a od ponedeljka pomeraju cenu na gore. Da li ce i nam da izadje sunce iza oblaka videcemo.

Dans sam prodao polutke sa prevozom 30km 260+PDV ja sam platio klanje.
 
Nazad
Vrh