Cena tovljenika na tržištu

Nisam ja to natovario( ja treba ovih dana da pocnem da tovarim) nego sam cuo od drugara A on mi je pricao za tog barbu i ojasnjavao gde se nalazi klanica od barbe pa sam ja to pogresno povezao A Ovog sto mu je natovareno 50 kom. je doveo neki bivsi nakupac i drugar rece da nikad do sad nije ni cuo za njega (raspitacu ga kako se zove ) Ispadne rekla-kazala ali cena je 100% tacna ,160 din E pa sad ,evo slusam ovih dana price kako u pojednim selima ne mozes naci tovljenika ni za zivu glavu a koliko su tacne te price u to vec ne zalazim ?!? Neko prica da ce cena da skoci neko da ce da padne a sta ce biti ......
 
Kod nas suskaju od avgusta kako pada cena,pa nista.Doduse potraznja je bedna,ali je ponuda jos gora.ljudi spremaju svinje za setvu i tad ce ponuda biti dosta bolja,ali opet nema kao ranijih godina.
 
Kanda smo ga Na.ebali sto se tice cene tovlenika !?!
Poceli su da uvoze IZ Hrvatske ne znam po kojoj cene ali cuce se
Glavno da su kod nas oborili cenu koliko sam cuo za 10 din ( mozda i vise )
 
E nazdravlje. Samo nam je jos to falilo. Nemoz covek prodati dve ture svinja, za redom, po "dobroj" ceni pa to ti je.
:udri:
 
Kako li posluju tri godine im racun u blokadi.imam druze otkupni list ali nema na njemu rok placanja
Takvih sam se firmi nagledao, racun u blokadi a oni rade li rade. To ima samo kod nas i nigde vise u ozbiljnom svetu. Za racun u bloakdi se ide u zatvor. A kod nas mozes da radis koliko ti volja. Moj neko iskustvo kaze da se taj vec dovoljno nakrao, ali posto mu se dozvoljava, on to radi i dalje, i verovatno je pitanje dana kada ce da odleprsa. Ljudi, zastitite se sami, drzava to sigurno nece uraditi za vas.
 
Uvoze se i tovljenici i pilici.E da su to iz Hrvatske,vec ko zna odakle.Hrvatska je samo peracica papira.Uvozimo sve i svasta.Neki dan mi nestalo tankih creva.U prodavnicu,kad tamo creva uvezena iz nemacke.Tanka prirodna.Kad imamo viska evrica pa se frljamo.::jako_besan::
 
Mom komsiji navodno Cela Petrovic iz Loznice obecao po 157 da tovari za nekoliko dana,a kod nas u selu Trlic placa 140 - 145,zato sam napisao "navodno"
 
Uvoze oni vec duze vreme smrznute Argentince i ko zna sta jos pa je cena isla gore. Seli kerovi i dogovorili se da sruse cenu i mi tu nista ne mozemo, nema tu veze nikakva Hrvatska. Moje misljenje.
 
Nazad
Vrh