Cena tovljenika na tržištu

Ja imam nekih par komada sad posle praznika da predam, valjda nece biti ispod 145... A imam jednu turu sto sam sada kupio prasad, valjda cu i njih dati bar po 140...
 
Na koju cenu mislis ? Ne trazim ja da mi se garantuje, vec cisto da cujem misljenje...

Obzirom da je cena 150-160 vec tri meseca unazad ne verujem da ce biti nekod drasticnog odstupanja i tad..
Eventualno 10-20 dinara na dole, kako u kom kraju,..mada je dosta ljudi uzelo prasad za tov zbog niske cene kukuruza, treba i to uzeti u obzir...videcemo...idu izbori
 
U aprilu-maju nas ceka setva kukuruza i jos more drugih troskova,a to znaju oni sto odredjuju cenu i zato mislim da cena tovljenicima nece biti velika. Zivi bili pa videli. A nadam se da necu biti u pravu.
 
trenutno je cena još uvek velika,sobzirom na ove praznike i tražnja svežeg mesa je velika,zato tako i mislim da čim prodju praznici staje tražnja svežeg mesa i onda idu samo preradjevine,a samim tim se i uvoz krš zaledjenog mesa nastavlja,po badava cenama,tako da sigurno cena mora dole ići. Ja bih voleo da kod nas cena bude 365 dana u godini 150-160 dinara ali teško sa ovim lopinama da može to ikad da se desi
 
Pa sad je trenutno cena od 145 -165 din.

Deo poruke koji je neprimeren ovoj temi je obrisan.Z.K.
trenutno je cena još uvek velika,sobzirom na ove praznike i tražnja svežeg mesa je velika,zato tako i mislim da čim prodju praznici staje tražnja svežeg mesa i onda idu samo preradjevine,a samim tim se i uvoz krš zaledjenog mesa nastavlja,po badava cenama,tako da sigurno cena mora dole ići. Ja bih voleo da kod nas cena bude 365 dana u godini 150-160 dinara ali teško sa ovim lopinama da može to ikad da se desi
Video sam dodao samo zbog toga da bi se videlo ko je lopov ,ALI ....
Vlast je vlast :haha::haha::ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Danas otišlo 9komada,prosek 111kg po 150dinara.Sledeći stižu krajem meseca ali cena verovatno 110-120dinara.Valjda neće?
 
Ma niko mi nije rekao ali je to moj strah.Poučen iskustvom do sada,jer zadnjih par godina imam uvek oko 200 u tovu pa se nerado sećam kako sam prasad plaćao po 200din/kg isto to kasnije kao tovljenike prodavao po 90din i još ih vozio 60km do otkupa!
 
Za njih sam cuo kazu da nisu losi sa placanje (hoce ,,extra" robu ali zato dobro i plate )
Da li oni kod vas kupuju i kako placaju ??
Nesto sam pogresno razumeo dok sam pricao sa nekim ljudima , pricali smo o jednom a ja pogresno povezao pa...
Nedeljkovic Sasinci sad placa 160 din na odlozeno ( ne znam tacno na koliko dana ) ali je placao i 165 din pre neki dan ( isto na odlozeno)
 
kupuju kod nas vec duze vreme,samo dobru robu tovare,zadnje sto je tovareno ko nas 30.12 po 155 dinara kes

---------- Poruka napisana u 09:53 ---------- Prethodna poruka je at 09:51 ----------

jeli barba natovario tih 50 komada
 
Nazad
Vrh