Cena suncokreta 2022.

A cena đubriva pada, pa ćeš sad moći više đubriva da kupiš za iste pare.
 
Evo i kraj nedelje i nema uplate. Prvo do kraja godine, posle do kraja januara, pa sad do kraja ove nedelje...zvao danas kazu samo budite strpljivi ima preko hiljadu predmeta.
 
Jeste prodavali preko gazdinstva u pdv-u? Drugaru skinuli deo novca jer suncokret ne sme biti isplacen vise od 73 din, sto je konacna dogovorena cena.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Fali i na gazdinstvu koje nije u pdv-u i koje jeste.

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Meni danas legla uplata, ali nekompletna… fali jos kilograma. Je l se desavalo to nekome?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Od 4 otpremnice jednu nisu platili, mada u resenju je i ona prihvacena. Racunaju da se nece svako zaliti .. i eto im ustetde. Imas 15 dana za zalbu od roka prijema. Salji je sa povratnicom, da bi imao dokaz da nisi izasao iz roka, jer imaju obicaj da se hvataju za svakojake detalje, samo da bi izvisio .
 
Vlado bar što se ove isplate tiče pokazali su da su jako fleksibilni i u pravom svetlu.Ja ne znam nekoga da ga nisu zvali za dopunu predmeta i ispravku samo da ljudi dobiju pare.Mene je zvao dečko lično i zahtevao da pošaljem na njegovo ime direktno na mkancelariju kako bi ubrzali dopunu.Tako da ova tvoja zadnja rečinica baš ne stoji.
 
Vlado bar što se ove isplate tiče pokazali su da su jako fleksibilni i u pravom svetlu.Ja ne znam nekoga da ga nisu zvali za dopunu predmeta i ispravku samo da ljudi dobiju pare.Mene je zvao dečko lično i zahtevao da pošaljem na njegovo ime direktno na mkancelariju kako bi ubrzali dopunu.Tako da ova tvoja zadnja rečinica baš ne stoji.
Moguce, najvise volim kad nisam u pravu , medjutim nisam usamljen slucaj. Znam jos ljudi kome su prihvacene sve otpremnice. ali dobijeni iznos nije u skladu sa kilazom .. Propusti se desavaju .. slazem se, samo mi je malo ipak simptomaticno...
 
Nazad
Vrh