Cena suncokreta 2022.

Sad gledam snimke iz ukrajine, suncokret stoji na njivama sa sve minama između redova. Neće oni to tako brzo skidati.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Koliko je drzava doplacivala suncokret sad,tj do koje konacne cene ?,neke zadruge su imale konacnu cenu 65,neke i vise...I jel isplacuju na ukupnu predatu kilazu,ili samo ono sto ostane kad se odbiju zaduzenja po zadrugama ?.
 
Trebalo bi na sve. Za ono što si razdužio preko zadruge, morao si napraviti kompenzaciju, a za ostatak si dobio pare preko računa pa za taj deo ide izvod iz banke i to je to.
 
Potvrđujem to što je aca napisao... Ja sam imao opterećen suncokret sa dugovima, i isplaćen je na svu količinu, stim što sam imao dva odvojena papira, jedan za razduženi, drugi za ovaj naplativi..
 
Koliko je drzava doplacivala suncokret sad,tj do koje konacne cene ?,neke zadruge su imale konacnu cenu 65,neke i vise...I jel isplacuju na ukupnu predatu kilazu,ili samo ono sto ostane kad se odbiju zaduzenja po zadrugama ?.
Na svu predatu kilazu. Meni je doplaceno od 65.2 do 73 dinara. Znaci 7.8 dinara dala drzava.
 
Ovamo gde ja predajem robu, suncokret uvek dobro placaju dok je cena psenice i kukuruza uvek nesto slabija. Zadnji primer jeo nedavno psenica sa lagera. Ovde se pisalo da se prodaje po 41, a ja sam moju pustio po 40 sto se opet pokazalo kao dobro.
 
Nazad
Vrh