Cena suncokreta 2016

Da li vam na otkupnim mestima naplacuju analizu koju rade radi procenjovanja vlage i necostoce u suncokretu? Jer sam danas primetio,prvi put, 0,50% troskovi analize.

Послато са Tab2A7-10F
E svasta. Naravno da ne. Sta je to amortizacija magacionera?
 
A cenu cemo saznati za jedno 2 nedelje kad vide koliko su odkupili i koliko da nam bace....:zli:
 
Zetva gotova a cena se jos ne zna,a ne cusmo ni koja je cena u bosni-rep.srpskoj,dal neko uopste zna koja je tamo cena kao da je to tajna pa nece niko odande da kaze?
 
Obračun rade po 30din. Doplate će biti ali kad i koliko će biti se nezna.

- - - - - - - - - -

Obračun rade po 30din. Doplate će biti ali kad i koliko će biti se nezna.

- - - - - - - - - -

Obračun rade po 30din. Doplate će biti ali kad i koliko će biti se nezna.
 
Ja danas uradio obracun,sve sto sam razduzivao za repromaterijal,racunali su mi 27.40 pa ce naknadno da mi uplate pdv nadoknadu,a za ostatak robe sam dobio 30 din.
 
Zetva gotova a cena se jos ne zna,a ne cusmo ni koja je cena u bosni-rep.srpskoj,dal neko uopste zna koja je tamo cena kao da je to tajna pa nece niko odande da kaze?
Nema se gde ovde ni saznati cena,jer postoji samo jedna uljara,a ljude koji proizvode suncokret za trziste mozes izbrojati na 10 prstiju..Nije zastupljena kultura,pa svaki dan ceka 50 kamiona ispred Bimala iz banata i backe.
 
Nema se gde ovde ni saznati cena,jer postoji samo jedna uljara,a ljude koji proizvode suncokret za trziste mozes izbrojati na 10 prstiju..Nije zastupljena kultura,pa svaki dan ceka 50 kamiona ispred Bimala iz banata i backe.
Juce u Aracu,bar pet vozila BiH tablica,svaki dan kazu vuce se roba za Bosnu. A za cenu avans 30din a ostatak cuce se.

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh