Cena psenice rod 2022

Nije dovoljno da samo prozivedes nego i da imaš sreće da prodas dobro.
Kako li funkcionišu paori u drugim zemljama?
Gledam Poljaci kukaju.
 
malopre gledam Poljsku tovare psenicu a ne znam koja cena ne pise nigde,hala prepuna telehendler tovari garant nije neka cena

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Zalihe iz vremena skupe pšenice pa sada nema manevarskog prostora za sniženje cene. 😂 Srce me moje boli što moram da ga kupujem, nestalo mi ječma pa da se premosti i izdrži do novog roda.U džakovima samo što nema popova sa bradom...de luks kvalitet po pristupačnoj ceni. 😂
 
Povodom objavljivanja lažnih informacija na RTS o ceni pšenice u Ukrajini od 16Din, evo šta o tome kaže predstavnik jedne naše "privatne" berze. Citat objave na Facebook-u glasi ovako:


"Cena pšenice u crnomorskim lukama se kreće od 246$/t za stočnu u Rumuniji (fob Konstanca) do 275$/t za pšenicu od 12,5% proteina u Ukrajini (fob Odesa)
Verujemo da se u izjavi na RTSu potkrala neka greška, svakako nema mesta panici
Info Tim Logistika ima među svojim članovima proizvođače, prerađivač, skladištare, trgovce, uvoznike, izvoznike itd... Naša je obaveza da budemo objektivni i nepristrasni u izveštavanju. Takođe ne dozvoljavamo manipulisanje cenama i ostalim informacijama, maksimalno se trudimo da zaštitimo interese naših članova, a ponekad je to izuzetno teško.

Ispred ITL
Aleksandar Kutlešić"
 
Ima i kod nas odličnog.Imamo mlin u Pećincima, ima Inđijskog na silosu, po poljoapotekama da se bira i naravno da se otpiše loše.
 
[/QUOTE]
Zalihe iz vremena skupe pšenice pa sada nema manevarskog prostora za sniženje cene. 😂 Srce me moje boli što moram da ga kupujem, nestalo mi ječma pa da se premosti i izdrži do novog roda.U džakovima samo što nema popova sa bradom...de luks kvalitet po pristupačnoj ceni. 😂
Dodji kod mene da uzmes psenicu na tu cenu, dobijes u dzakove spakovano i pivo da se osevezis??
 
Još jedna kompletnija informacija iz istog izvora.
Cene po vodećim izvoznim lokacijama.
Dokaz koliko je naše tržište manipulativno i sklono raznim ne tržišnim uticajima.

FB-IMG-1679995253348.jpg
 
Nazad
Vrh