Cena psenice rod 2022

@galicije83 sta se bunis sad ces ti kad bude svadba da profitiras
ma docice i nasih pet minuta,kad krenu da zivkaju za zitarice e tad krece igranka

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sta kazes pomeri se dete od mene sta mi mrtkas tu ako te dohvatim ima da odgovaram posle :)

Послато са SM-T510 помоћу Тапатока
 
Ja se juce raspitivao oko prodaje psenice. Kazu u utorak po 35, juce 34 danas 33 i niko je nece jako tesko se prodaje nema kupaca dok se ne stabilizuje cena 😡
Kakva mafija strasno....
 
А било нам мало по 38 динџи јесенас...сви мислили ће да буде доста већа...кад он цврц има да нас разјебу само тако, колико видим и кукуруз пикира на испод 30 динара, још да соја кљокне на 50 и супер...можемо под одмах да се рокнемо у челендру, јер ћемо све стући у покретање овогодишње производње, а оно што претекне биће довољно да се оде у кафану и обрне једна тура пића...
 
40 din je bila neka minimalna, a realna cena. Još u žetvi sam rešio da ću čekati tu cenu, a naravno da sam priželjkivao i vagao da li će moći da se naplati i po 45... Na sreću sve sam pustio početkom novembra po 40. Tako je bilo ove godine, dok prošle nisam pogodio period maximalne cene i otišla je po nižoj.
 
Strasan pad danas na bezri, svega. Sve po 2-3 dinara dole. Valjda zato sto i ureja treba da pojeftnini, jednom, pa da ne kasne.
 
Nazad
Vrh