Cena psenice rod 2022

Psenica se izvozi sleperima za italiju, izvoz ne staje svaki dan. Tako da te price o jeftinoj ukrajinskoj robi neogranicene kolicine ne pije vodu. Sto bi kupovali od nas skuplje ako negde "tamo" ima skoro pa dzabe....
 
Ovaj mi kaze dq kupuju po 30 din, ali sad ide dupla tura(tj vuce se urea iz luke iz Albanije) za Vojvodinu a vraca se psenica . Pa ne idu prazni . I imaju neki povracaj na granici tipa pdv, kvalitetnija psenica ovo ono....
 
Ovaj mi kaze dq kupuju po 30 din, ali sad ide dupla tura(tj vuce se urea iz luke iz Albanije) za Vojvodinu a vraca se psenica . Pa ne idu prazni . I imaju neki povracaj na granici tipa pdv, kvalitetnija psenica ovo ono....
Na 30 ne kupuju sigurno, neznam ko bi im prodao na 30, minimum što mogu da kupe je 34+pdv, najmanje 2 din im je prevoz. Da li na Kosovu plaćaju carinu i pdv neznam ali ove cene i troškove mora da plate
 
Ovaj mi kaze dq kupuju po 30 din, ali sad ide dupla tura(tj vuce se urea iz luke iz Albanije) za Vojvodinu a vraca se psenica . Pa ne idu prazni . I imaju neki povracaj na granici tipa pdv, kvalitetnija psenica ovo ono....
Ne verujem da ide za 30 din. Oni da je otkupljuju za 35 a prodaju za 30 nema sanse. Verovatno to ide za 40 din za izvoz ili vise od toga. Vukli su za italiju pre praznika bas dosta psenice...
 
Nazad
Vrh