Cena psenice rod 2022

pazi ja znam lika koji ima 50vagona robe,mozda sam malo i napisao
nije hteo prodati i zaduzio se se za repromaterijal na 2 meseca rok
prosao sada rok,treba da se plati a roba nikom netreba a lik navodno nema toliko kesa
meni smesno da se upisam a covek bilo sa kime da prica kuka,kaze ubice se tj obesice se
 
Ja se sa takvim stvarima nikad ne bih zajebavao, nije mala cifru za igranje, da je par hiljada evra pa i da se snadjes, sta je cekao da ode par dinara gore pa kao nesto zaradi, posle ti na nos to izadje, ko je moga da predpostavi i da bude siguran da ce ici gore ili kao sad dole cena
 
ma nisu to male pare kao sto pisete -par dinara gore-
na tu kolicinu to su ozbiljni novci
ali ja samo kazem,sta kukas kad si rizikovao
cuti i jbg
popusio si i cao
pa cuvaju ljudi po 3 godine kukruruz,pucaju ga tabletama,pobeli sav
sad ljudi imaju problem i sa repicom,jednostavno je sasd nemoguce prodati
cak neki imaju problem i sa uplatama,vrednost je oko 3miliona din,moraju na 3 puta da isplacuju trgovci,nemaju kesa
 
pazi ja znam lika koji ima 50vagona robe,mozda sam malo i napisao
nije hteo prodati i zaduzio se se za repromaterijal na 2 meseca rok
prosao sada rok,treba da se plati a roba nikom netreba a lik navodno nema toliko kesa
meni smesno da se upisam a covek bilo sa kime da prica kuka,kaze ubice se tj obesice se
Nije taj naivan cim ima 50 vagona robe.
 
gde naivan
ali pazi kad je hteo da uhvati kes
i sad nema prodaje a stigo obracun za vestak i seme za setvu
ovde kod nas imas 15tak ljudi koji rade abnormalne cifre u jutrima
zbog cega je to tako neznam
ovi novopeceni sa 100h se sad zaduzili do grla
sledeca ako usere,citacete u novinama sigurno nesrecne slucajeve
 
Jos se niko obesio nije barem kod nas a bilo je do sad koliko susni godina svi kukaju to je valjda zarazno, taj se kroz kukanje hvali kako ima 50 vagona psenice i to je nova moda, sastali se na centru pa kukaju koliko je kome ostalo oranja onom 50 jutara onom 100 jutara
sarkazam druze sarkazam


ali mogu ti reci da prodaja robe ide katastrofa
 
neki clanovi foruma koji me znaju ce mozda i znati o kome pisem :)

ljudi su opet otisli u **greška jer su izgubili ozbiljne pare kao i 2012
a na prolece ces tek videti haos
 
Људови моји, сећа ли се неко скорашње посете оног Египћанина, ел Сисија? Је л' било поменуто нешто и у вези каквих уговора за испоруку житарица?
 
Zaista prodaja robe ide teško.
Kako to da odjednom ne treba tj da ne ide.
Od toliko frke i povike rat,glad itd odjednom sunovrat.
Nije mi jasno.
 
ma ko sta brine koliko je kupio i sta,kod mene u okolini niko nista nije kupio a ni nece
pisem ono sto jeste
roba ne ide a zbog cega je to tako neznam
pisem u drugoj temi da je farm komerc 36 i nesto a kukuruz 35 i nesto ali fora ne primaju,tj uzimaju za trosak a to je crvc
pre dva dana je covek vratio nazad 3 vagona kukuruza a nosio u farm,gebi takodje
 
Nazad
Vrh