Cena psenice rod 2022

Teško ce da im ide ta kombinacija sve poskupelo, mehanizacija, seme, djubrivo. A cene zitarica kao sto kazu, “kao pre”. O cenama hrane po marketima i da ne govorim.
 
Problem je sto kako god okrenes mi uvek nadrljamo, kad predamo robu kod njih onda kazu mogu kako hoce kad je kod njih roba sto kaze kolega i noz i pogaca a kad ostavis kuci u magacin onda te opet ucenjuju sa cenom ili kazu sad nam ne treba roba ...
 
До кад чекати (до које цене)? Ја сам имао на два места лагер и на једном сам продао почетком новембра по 41.5 а на другом је тада било 40 и то нисам продао. Касније тамо није било цене и кад се појавила било је 35. Сад ми је криво што нисам продао по 40. За сад чекам и пратим цену а ни сам не знам до кад...
 
bice posle marta skok cene opet,tad istice 120 dana ruskih i ukrajinskih dilova

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
haha bas tako,ovo je sad igranje macke i misa

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
До кад чекати (до које цене)? Ја сам имао на два места лагер и на једном сам продао почетком новембра по 41.5 а на другом је тада било 40 и то нисам продао. Касније тамо није било цене и кад се појавила било је 35. Сад ми је криво што нисам продао по 40. За сад чекам и пратим цену а ни сам не знам до кад...
Ko je placao 41.5 dinara??
 
Nazad
Vrh