Cena psenice rod 2022

Zahtjevi su ne realna vlast to neće moći ispuniti i dovešće pod udar predvodnike bune ako ih ne mogu podmititi onda će ih zastrašiti i rasčerečiti preko medija
Realno je
Gorivo na svim pumpama da bude dostupno svejedno ide iz nisa i to sa potvrdom za gazdinstvo ako to ne može onda NEK ga oboje i dozvole sipanje do prekida pištolja 500 600 l **greška ga a policija NEK kontrolira dal se sipa u auta
Izvoz do nove godine minimum
Krediti za stočarstvo i repromaterijal moratorijum ili odlaganje godinu dana
Za stočare kukuruz i pšenica iz robne rezerve
Dozvoljen uvoz GMO sojine sačme na godinu dana jer od novog roda nema ništa ….
 
Типујем да овај неће бити више министар. Ово је опробана шема. Ма све може само ово оно да легне ...
Представници испред пољопривредника су чланови одређених пољопривредних група и удружења. Да се разумемо представљају озбиљан капитал. Сигурно ће бити притиска, дискредитација и позива на разговор у четири ока. А од 2000+ чланова сигурно ће се наћи неко.
Само је питање колико је јака воља једних и других.
Што се тиче горива, слушамо о увођењу обојеног дизела од кад су почели да маркирају гориво. Као биће строга контрола и шта све не. И шта би?
 
Neko ko je sklon mahinacijama prevarama mnogi ga jure za novac i nije cenjen ni u svom selu ne moze biti predstavnik svih poljoprivrednika, to nije zdrava prica. Cast ostalima za ovog znam provereno na vise mesta nego me cudi da se ti ljudi koji su cisti nisu malo raspitali sa kim ulaze u pricu.. Vec se petlja, evo na dnevniku izjava, sad ispada DA CE samo zabrana izvoza psenice BITI ukinuta.. A ne svih proizvoda...
 
Poslednja izmena:
Sačekajmo četvrtak. Pusti dnevnik, tamo su rekli da dolaze i temp do 36 pa jel im veruješ. Bitno je da se pokrenulo sa mrtve tačke. Samo treba oštro i pratiti situaciju.
 
Svaka čast inicijativi na ideji i volji da nešto postignu.
Koliko sam ja kao laik zaključio,ministarstvo baš nije spremno za neke dogovore jer im je poljoprivreda na zadnjem mestu.
A i mi nismo spremni da stojimo iza tih zahteva.Pregovorima se ne može ništa postići.Premiju ako nam daju po 15 skinuće nam cenu mleka kao i sad što su uradili.
Alarm je u svinjarstvu odavno upaljen i zadnji su trzaji u pitanju.
Govedarstvo ide odmah za njima.Nema tu leba više.Pa obećali su kukuruz stočarima i šta je ostvareno od toga-ništa.Ovo će po ko zna koji put biti samo pusta obećanja.Već viđeno.
 
Sačekajmo četvrtak. Pusti dnevnik, tamo su rekli da dolaze i temp do 36 pa jel im veruješ. Bitno je da se pokrenulo sa mrtve tačke. Samo treba oštro i pratiti situaciju.
To je i Baćina rekao za dnevnik da je u pitanju samo psenica, mozes da cujes i sam.. al ajde do cetvrtka pa cemo videti
 
Ta pšenica bi trebala po pravilu da bude reper za sve ostalo. Ona je unazad 10 godina uvek bila u razmeri npr. 2.5:1 za suncokret. Išlo je i do 3:1.Pisali smo o time a i to oni dobro znaju. . Samo da ovo zaživi pa da se pokrenu i ostala pitanja. Ovo stanje koje je trenutno je samoubistvo. Ispade mazohista ko radi poljoprivredu.
 
Оd kad je Radoslav Adamović naprednjaka ?
Nisam mislio na sve pregovarače a ne pogotovo na komšiju Radoslava već sam konkretno rekao citiram " pojedini pregovarači"....ti ako nešto ne znaš što ja znam ne mora da znači da si u svom ne znanju u pravu...da rezimiram konačno...jedan od glavnih pregovarača je vrhunski naprednjak i obožavalac lika i dela AV takođe je veliki kritičar opozicije i zar takav mene da predstavlja?! Da ja verujem u ovu inicijativu....ne,nema šanse jel koliko vidim ovde pojedini naprednjaci razgovaraju sa naprednjacima šefovima i to je istina sviđalo se to nekom ili ne!
 
Neko ko je sklon mahinacijama prevarama mnogi ga jure za novac i nije cenjen ni u svom selu ne moze biti predstavnik svih poljoprivrednika, to nije zdrava prica. Cast ostalima za ovog znam provereno na vise mesta nego me cudi da se ti ljudi koji su cisti nisu malo raspitali sa kim ulaze u pricu.. Vec se petlja, evo na dnevniku izjava, sad ispada DA CE samo zabrana izvoza psenice BITI ukinuta.. A ne svih proizvoda...
A ko je taj. Samo osudjujete ljude i uvijate u oblandu i mrsite preko tastatura. Podrska za ovo sto rade.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Pa mora biti jer suncokreta ima kao nikad, magacini uljara isto puni kao nikad. Dobili bi samo obaranje cene suncokreta i visak ulja sto nikome ne ide u priloge.
 
Nazad
Vrh