Cena psenice rod 2022

Ne napadam te, ti si napisao da je malo 9 tona po hektaru pa mi je malo čudno, nismo daleko i ne može kod tebe duplo više da radja nego kod mene.. Ako je tako onda da dodjem u Ćirikovac i Petku da me naučite i ja da imam bar 8 tone, ne mora više.
Ne znam gde si video da sam napisao da je malo 9 tona, mali prinosi su kod Amera a oni su bitni mani se Turske. Turska je navedena jer sam procitao o njima, a Ukrajinu nisam ni navodio a i tamo rodi slabo a sada i nikako u pojedinim krajevima gde je rat. Tako da bitni igraci cine da je nestasica globalna.
Uvek nekom treba crtati.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Ne znam gde si video da sam napisao da je malo 9 tona, mali prinosi su kod Amera a oni su bitni mani se Turske. Turska je navedena jer sam procitao o njima, a Ukrajinu nisam ni navodio a i tamo rodi slabo a sada i nikako u pojedinim krajevima gde je rat. Tako da bitni igraci cine da je nestasica globalna.
Uvek nekom treba crtati.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
Nemoj da crtaš, neka bude kako ti kažeš, ja sam gori što se upuštam u polemiku.
 
Ako stignem, ženi je rođendan i tog dana ja spremam ručak (roštilj i salata, dosta od mene) i verovatno će da stigne detelina za skupljanje...znam da bilo koji izgovor nije razlog...možda se organizujem za sledeći put.
E kako kazes manje ti rodi em neces da se boris za vecu cenu iz Crljenca bilo 6 traktora na proteste... sledeci put je utorak... ko hoce nadje nacin a ko ne izgovor

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Žetva pšenice je na pragu, priprema se velika pljačka u režiji rukovodstva ove teritorije koja se predstavlja kao država i kriminalaca koji su u sprezi sa vrhom vlasti. Posle kriminalnog akta kojim je uveden termin kontrolisanog izvoza, stvaraju se veštačke nestašice pojedinih artikala a zbog gore pomenute zabrane izvoza napravljen je utisak da žitarica i ind.bilja imamo u izobilju pa je kao normalno da padaju cene tih proizvoda. Cena goriva i dalje skače u rikverc i kap je prelila čašu, poljoprivrednici iz udruženja STIG ponovo kreću sa protestima i blokadama ne bi li neko reagovao i sprečio mutne radnje koje su na pomolu. Opširnija dešavanja i moj komentar situacije pogledajte u videu... Hvala što ste pogledali video, za još zanimljivog sadržaja lajkujte video,komentarišite i pretplatite se na moj kanal!
 
 
Po ovome i kod nas treba da bude najmanje 50 din psenica u otkupu...
 
Naši izvoznici su mnogo alavi i oni imaju veeelika ulaganja te iz tog razloga kod nas cene ne mogu biti ni približno kao u okruženju jer se moraju zameniti Poršei i Bemwei a i cene Jahti su skočile. Pa stoga predlažem da se njima pokloni žito i da im još i doplatimo što će ga uzeti.
 
Jesi li ti čuo na Youtuby Karera Marera ako nisi poslušaj a to što me etiketiraš a nisi mi ni glas čuo ni oči video to govori o tebi a ne o meni.
 
Nazad
Vrh