Cena psenice 2016

Dzabe i gde ih ima vise dogovore se i onda kazu da niko ne placa vise
ja juce zvao kod nas i dalje 15 dinara a pdv niti pominju niti placaju. Kad pada cena jedan gazda mlina odmah vadi tabelu pokazuje cenu na berzi. A kad raste onda kaze osto sto i pujolu. Terajte za Vojvodinu
 
To su sarene laze. Predam letos u Bojica mlin, kaze treba mu ekstra roba, dobije simonidu sa hektolitrom 84 i pocne mi hvaliti kako su dobri proteini picke materine, a drzao je 15 dinara dokle god je mogao. Ko zna, mozda i sad drzi. Kad sam pitao sto tako mala cena, sotona tad placao 16, isto i Borovic, on kaze trziste, i jos me laze kaze da je zvao Sotonu i da ovaj ima istu cenu... Jos je trebalo da cekam mesec dana za ta dva vagona. Srecom nekako se to zavrsi za desetak dana, i rekao sam, nikad vise. Ne znam sta mi je to trebalo. :)
 
Katastrofa sta vam rade. Da rade za PDV je u redu, a njima malo, pa kada sve uzmes u obzir ispada da rade za 20%.
 
To su sarene laze. Predam letos u Bojica mlin, kaze treba mu ekstra roba, dobije simonidu sa hektolitrom 84 i pocne mi hvaliti kako su dobri proteini picke materine, a drzao je 15 dinara dokle god je mogao. Ko zna, mozda i sad drzi. Kad sam pitao sto tako mala cena, sotona tad placao 16, isto i Borovic, on kaze trziste, i jos me laze kaze da je zvao Sotonu i da ovaj ima istu cenu... Jos je trebalo da cekam mesec dana za ta dva vagona. Srecom nekako se to zavrsi za desetak dana, i rekao sam, nikad vise. Ne znam sta mi je to trebalo. :)
i ja mu predajem simonidu i nikad nije hektolitar ispod 82 ali eto. Ove godine sam mu pripremio malo iznadjenje,posejao vecinom strane sorte a malo simonide sam ostavio da pokrijem povrsinu kamiona prikolica,jer on u vlagomer uzima odozgo kad radnik otera kamion u mlin,hihi al cu mu ga nakrivim :)
 
ako neko ima psenice na sopstvenom lageru u okolini opstine bogatic ili sremske mitrovice neka javi,treba mi do 10ak tona. 060 700 9 500,mirko
 
Nazad
Vrh