Cena psenice 2016

Kod nas cena 17,5 ni ja neznam sta da radim sa njom cekam da krene ta cena jos od nove godine i nista sve u mesto stoji
 
Danas prodao malu kolicinu psenice sa kucnog lagera po 20 din sa pdv,imao sam bonus na cenu zbog kvaliteta.

dqrodd.jpg
 
Gde si to predao kad imaju i takvu analizu.To retko koje otkupno mesto ima,mada će polako svi oni uvesti te analize.Koliko si vremena čekao dok ne urade rezultate.
 
Opet kod Sole komerc Dobrinci,vec 2-3 godine rade takvu analizu...koliko sam cekao...pa recimo 20 sekundi.
 
Au,svaka čast.Nisam nikad bio u tim Dobrincima.Ne znam ni put do sela,a izgleda opremljeni ljudi.A da nije to zbog toga što si doterao prikolici žita sa IMT 577?
 
Juce sam bio u zito banat trenuta cena je bila 17.5din za kg rekli su da ce danas podici najverovatnije na 18.5din sve cene su sa uracunatim pdv-om
 
Ja sam prodao pre par dana po 19.10 sa pdv sa lagera.
U nasem kraju neki dobijali i 19.50-60 sa lagera


Послато са FRD-L09 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi cena psenicd ce ici gore sad ko koliko moze da izdrzi, I u zetvi se ovekuje dobra cena


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bolju cenu psenice cekam od leta 2013 godine, kad sam je licno prvi put resio ostaviti na lageru ako cemo iskreno i svake godine sve manja i manja cena.
 
Nazad
Vrh