Cena pšenice rod 2021

Cijena psenice na matifu sa 200 eura otisla na 219 u americi i jace malo sto se tice postotka rasta.
 
Kod nas koliko čujem 21.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ne znam tacan datum,ali u cetvrtak svratio kod lokalnog proizvodjaca stocne hrane i dogovorim se sa njim na 22 dinara (on sam ponudio tu cenu) i kazme mu da cu u subotu da vrsem i da doteram.U petak zovem da utanacimo dogovor i da sutra krecem,on kaze pala cena svuda mogu ti platiti 20din."Zovi redom sve ako neko nudi preko 20 ja ti dam jos dinar vise" I ja stvarno uhvati telefon sve redom ono 20 din. Za 2 dana ostadoh kratak cca 80 000 din....
 
Ide za sve, samo sto je ovo sad momenat otimacine pa aj’ da se malo zahebavamo na pocetku, pa ko nasedne dobro je…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisi u pravu ali ok. Kvalitetna psenica ide i po jacim cenama od 21.5, stocna imas ponude na 19.8-20din koliko ti volja.
 
[mention]bojcetic [/mention] Ne kazem da sam u pravu, al’ znam kako ide trgovina na berzi… Samo pitanje u potraznji za robom, kad zatreba, ide redom niko nista ne pita…Izuzetak su samo pojedini mlinovi al’ jako je to mali broj…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh