Cena malih prasića na tržištu

Ima stvari koje se ne mogu platiti novcem, zar i taj dan da zbrzamo i da se samo najedemo i napijemo ? :sta: :ppozdrav:
 
jes jes, juce me zove zena jedna,
-"pa znate da budu muski pocisceni, da ne predju 25 kilograma'',
- a ja "moze bre, 220 i to je to, ja vama pred kucu",
- ma mnogo je to, u Kraljevu su 160,
-ja rek'o ma gospodjo u Horgosu su 120 dinara, i spustim slusalicu...
Zove posle pola sata, oce prasad,
- a ja tad, prodato , nema vise !
 
Da kontam te, ali sam mislio i na tebe i na @crni gruja ::namigivanje::. Treba i mi da idemo ovih dana po prasiće u Bačko Dobro Polje kod nekog čoveka.... :ppozdrav:
 
Ima kupaca,ali nije svaka roba interesantna,bar ovde.Jos uvek nisam imao problem da prodam,doduse ne uvek po ceni koju sam rekao,ali su uvek otisli.
 
Samo oštro @Kengure druže i cepaj po ušima, kao što kaže kolega @Nikola.KV dobra roba uvek nađe kupca ! :bravo: :ppozdrav:
 
Lepe cene nema sta !?!
Ja kupujem prasice za tov i prosle subote sam zavrsio sa punjenjem boksova , i kad vidim koje cene su kod vas tu nesto ne stima
Obilazim obicno pijace u Bogaticu , Sapcu i Rumi i cena se krece oko 150 din/kg i ponuda je prilicno velika
Prica se na pijacama kako svi spremaju prasice za Uskrs jer ce biti veca cena medjutim cuo sam od ovih sto drze mesnice da za Uskrs bolje idu jaganjci nego prasici , a sobzirom na cenu tovljenika mislim da cena nece ici gore-videce mo
 
Toliko su isli u Kv od 30-ak kg cena 180.00
Raco mi bio iz Pazara, e kao on meni sinoc imam ih ja na 150 ...covek me zvao iz Popovica .. ( ma daj reci koji ).. nisam imao kud prosek 30 kg .. a cekao sam njega kao kupca .. i zavuce mi i to lepo .. zameracio jos jednu turu za pred uskrs ..eeee Mate zovi me 18,19 da se dogovorimo ..mislim se.. nije bio ovakav ali i ja mu sada ne dam, cekacu ga aaaaaaa prso sam sinoc ,,
 
Nazad
Vrh