Cena malih prasića na tržištu

Ti me bre nacrni @nebojsakostovic :nono:,
mislim da bi svi po malo trebali da skrecu paznju novim korisnicima na osnovna pravila, kako bi se u najkracem vremenu uklopili u forum i u pravila koja bi trebala da se postuju.
 
Nikola.KV je napisao(la):
Ima i u Gokcanici po 120.
pa to Ranko K. navodi vodu na svoju vodenicu, pa da mu damo prasad sto jeftinije , sve neke cena daje ... da mi se smucilo i kao sada se on cudi da li cena ide gore ?? ma Francuz blesav sto daje po 200 .. treba da pita Ranka za savet .. ovaj gori nego Jankovic i njegov spijun iz Cvetaka
 
Ha ha, pa neka, ne moze to dugo ni da traje...
@francuz i njegove kolege daju na 200 din/kg i to nece dugo biti nego ce ici cena gore.....
a da ucinimo coveku, n'ek dotera kod mene da prodamo na 200 a razliku izmedju 140+tros.prev, da ulozimo u forum, a? :D
 
francuz je napisao(la):
Ha ha, pa neka, ne moze to dugo ni da traje...
@francuz i njegove kolege daju na 200 din/kg i to nece dugo biti nego ce ici cena gore.....
a da ucinimo coveku, n'ek dotera kod mene da prodamo na 200 a razliku izmedju 140+tros.prev, da ulozimo u forum, a? :D
ma nisi ti njega razumeo ..treba njemu 60kom za tov , :haha: :haha: pa sve nesto znas cena ovde 130 znas onde 140 pa izgleda pada .. :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1301214018[/time]
_________________________________________________
znas ubedjuje nas ..kao mi suntavi .. :haha: :haha: :D
 
Pre desetak dana kad nas prasici bili 200,ja sad idem da doteram po 180 ,18 kg prosek.Inace su po 160,ali ovi prasici koje ja uzimam zasluzuju 20 din. po kilogramu vise.
 
Prodali par prasica - 7000 rsd prosek 14-15 kila.
U Kuli ih slabo ima ne dam jeftinije ko nece ne mora.
 
crni gruja je napisao(la):
francuz je napisao(la):
Ha ha, pa neka, ne moze to dugo ni da traje...
@francuz i njegove kolege daju na 200 din/kg i to nece dugo biti nego ce ici cena gore.....
a da ucinimo coveku, n'ek dotera kod mene da prodamo na 200 a razliku izmedju 140+tros.prev, da ulozimo u forum, a? :D
ma nisi ti njega razumeo ..treba njemu 60kom za tov , :haha: :haha: pa sve nesto znas cena ovde 130 znas onde 140 pa izgleda pada .. :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1301192418[/time]
_________________________________________________
znas ubedjuje nas ..kao mi suntavi .. :haha: :haha: :D

E pa to je druga stvar... ::lose::
 
@ none 73
Ljudi moraju od necega da zive. Kupice i hranice 2-3 komada sa svim i svacim i imace na jesen sta da zakolju i stave u zamrzivac, a i nesto da osuse. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh