Cena malih prasića na tržištu

crni gruja je napisao(la):
@Ranko K.
sto bi Savak rekao nije problem ja imam jedno 15 kom samo reci ko si sta si cime se bavis i tako dalje i tako blize..malo nudis :haha: . pusti cenu u Cacku ..to nije merodavno ::lose::
Merodavniji je CA od KV, veca je ponuda i veca prodaja. 140 je na koritu,trenutno,puna kapa za kilazu 39 kg.
Post je spojen: [time]1300834009[/time]
_________________________________________________
pardon 30 kg.
 
@Ranko K.
"Merodavniji je CA od KV, veca je ponuda i veca prodaja. 140 je na koritu,trenutno,puna kapa za kilazu 30 kg."
Apsolutno nisi u pravu.Kod vas Jankovic diktira cenu,i on vam je jedini veliki kupac.Ne racunaj kupce na komad-dva.
Ovde dolaze uglavnom pazarci,koji placaju 10-20 din vise od Jankovica.
 
Nikola.KV je napisao(la):
@Ranko K.
"Merodavniji je CA od KV, veca je ponuda i veca prodaja. 140 je na koritu,trenutno,puna kapa za kilazu 30 kg."
Apsolutno nisi u pravu.Kod vas Jankovic diktira cenu,i on vam je jedini veliki kupac.Ne racunaj kupce na komad-dva.
Ovde dolaze uglavnom pazarci,koji placaju 10-20 din vise od Jankovica.
Jankovicu ne dam ,pa da mu sija zvezda na celu.. Ma ne cu da ih dam jeftino, dajem Rascanima i Pazarcima a ti Ranko uzmi od Jankovica ili ponudi jacu cenu ,ako neces dati jacu cenu , ti predji da drzis fazane..pozz :D :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1300859027[/time]
_________________________________________________
Dobio informaciju ..Raska i okolina , placaju od 160 do 200 din. kako ko, zavisi od kilaze... :D :cao: toliko za Jankovica sto placa 130 .. meni bolje nemoj da prilazi .. na vreme obavestavam , nije mi kako treba u zadnje vreme
 
Meni Jankovic uzima prasad,ali placa koliko kazem.Gluposti,ne preplacuje mi,ali placa koliko je cena u Kv a ne u CA,tako da sam zadovoljan sa njim.Ima dobrih kupaca,ali ovi sitni-koji doju 1,2 puta misle da moze da bude za njih ista cena kao za one koji uzimaju stalno.Nemere bato.
 
Jankovic je ok,bar prema meni.MAlo se ku..io onaj sto trazi prasad za njega,iz Cvetaka.Njega sam napusio i od tad je miran.
Nije Jankovic jedini kome dajem,samo kazem da moze i realno da plati ::namigivanje::
 
Nikola.KV je napisao(la):
@Ranko K.
"Merodavniji je CA od KV, veca je ponuda i veca prodaja. 140 je na koritu,trenutno,puna kapa za kilazu 30 kg."
Apsolutno nisi u pravu.Kod vas Jankovic diktira cenu,i on vam je jedini veliki kupac.Ne racunaj kupce na komad-dva.
Ovde dolaze uglavnom pazarci,koji placaju 10-20 din vise od Jankovica.
Ima ih jos,Pedja marinkovic,Dragisa Marinkovic,Sapec,Ljubisa Ivanjica i jos nekoliko jakih pecenjara.
 
Ne samo on,na svakoj pijaci je po 1 jak kupac,ako su slucsjno 2 cena ide gore a to im ne odgovara. ::000::
 
Ja jutros trazio da kupim 10-15kom i svi prodaju po 180din niko nece ni da cuje o manjoj ceni, tako da moram potraziti na drugom mestu.
 
SaleCar je napisao(la):
Ja jutros trazio da kupim 10-15kom i svi prodaju po 180din niko nece ni da cuje o manjoj ceni, tako da moram potraziti na drugom mestu.
uzmas krmacu ali dobru ..da te kosta oko 450 eura malo muke oko prasenja pa sta ti ostane to ti je i eto prasadi dzab dzaba eto tako didjes do jeftino kak o to kazes da ti je ovo skupa a ti posle ucini nekome pa te tovljenike daj za 80 din
 
Nazad
Vrh