Cena malih prasića na tržištu

ma nedam krajnjem.. znam da ima pecenjaru...... i to nasao sada ..pre pijacnog dana ,, videcemo cenu u cetvrtak.. pa sta bog da... imacu jos neko kilo u plusu ,, imam kupca 17.01 iz KV pa bolje njemu da dam na 150 nego drugome ::namigivanje::
 
Moras naci stalnog kupca,po ceni da mu das i par dinara jeftinije od drugih da bi ga navukao.Netreba da juris ti njih nego oni tebe.A za to treba malo vremena i da budes konkurentan sa cenom.Meni pazarac placa 20 din vise nego ostalima,ali sam mu prvi put dao ispod cene,video kvalitet,i sad kad ga zovnem dolazi i uzima,nepita.
 
ne trazim kupce uopste vec godinama. a stalnog to me ne interesuje moze da te izradi za kvalitet znaju a vole da skinu cenu nema toga koji ce da plati vise nego pijaca ..pozz
Post je spojen: [time]недеља, 09. јануар 2011. 23:58:09 CST[/time]
_________________________________________________
ko daje vise ..njegova roba.. :D
Post je spojen: [time]понедељак, 10. јануар 2011. 06:59:35 CST[/time]
_________________________________________________
a kupaca imam pun ....ku.. c ne mogu da imam koliko mogu da prodam... ::namigivanje::
 
kad bi znao kakvo je sranje pijac,i da se nista na njemu neproda,promenio bi misljenje.Kod kuce je zakon,dokle god mi ovaj bude placao 15 din manje nego na pijaci,uvek cu da mu dajem.
 
najteze je raditi sa ljudima zato sam poceo da radim sa svinjama ali opet trebaju ludi za prodaju neznam kako je na pijaci ali kuci prodam sve nista lepse sve odjednom prava cene pravi kvalitet
 
Upravo tako. Ja sam u pocetku vozio na pijac:za 10 prasadi ti treba u startu 1500 din (za bilete,ulaz,gorivo),a pride maltretiranje.Nikad nisam uspeo sve da prodam,uvek se nesto vratilo kuci.I onda kaliraju na kilazi zbog stresa,skoro uvek dobiju proliv od straha,itd.A cenu ti uvek obori neko sa losijom robom,tako da kad sve saberes bolje prodas kod kuce.
 
kada sam poceo da radim sa pracima prodam nakupcu po maksimalnoj ceni na pijaci a onda on ode na pijacu i proda te prasice po istoj ceni koju je platio meni,,,,shvatim da je tu neka strana j,,,,, posle toga narucim kantar kod mog komsije posto ih on pravi izamolim damalo prebaje radi bolje prodaje i veruj temi napravio ga svaka mu cast
 
ljudi niste me razumeli .. cekam cetvrtak da bi znao cenu... a nikada prase nisam prodao na pijaci niti znam kako izgleda pijaca.... verujte mi... a kada pocnete izvlaciti reci iz konteksta.. moram da kucam da bi vam bilo jasnije... a s ljudima mi se gadi vise da poslujem zadnjih 20 god .. dokurcilo mi je a i ne raspravljam se mnogo .. nisam mnogo sladak.... zato sam i uzeo da drzim zivotinje da smirim zivce :haha: :haha: :haha: :cao:
 
Nazad
Vrh