Cena malih prasića na tržištu

mi to obicno u pecenjaru prodajemo. dobar kvalitet i njima odgovara do 30=35kg. ispod 27-30kg prosek ne prodajem, jedino u redkim slicajevima kad bude uskrs, bozic pa prodam manje, zbog cene a i da ispostujem ove pecenjare. kod nad retko da nadjes prase 15kg da kupis nece niko da proda jedino pare da mu fale.
 
Svaka Vama čast što uspevate da prodate po 35 kg prasiće.... kod nas je prase do 25 - 26kg max posle ostaje u tovu ako se ne proda,,, od 35 kg ga neće niko kupiti najviše su kupuju od 15 do 25 kg .

Jedan pečenjar uvek traži od 35-40kg,te do 25 kod mene uglavnom kupuju ovi što tove ili čuvaju za sebe,pečenjar retko kad traži male
 
Kad uz one akcije na Tv-u budu i stavljali snimke kako te svinje crkavaju,ili kako ih gazi traktor :osmeh: te akcije i hiper marketi koji prodaju po tim cenama nas ubijau.Prosečan kupac ne mari za kvaliet nego samo da nešto stavi na oval pred goste,logika danas jedem pa ako umrem za par godian bar sam jeo.Čak mi se žali čovek koji pravi roštilj meso da mu promet opao za 60% jer roštiljdžije krenule da kupuju u marketima na akciji,briga ga što nema kvalitet važno je da proda što više,a dok mušterije provale da ne valja on je soldino zaradio.
 
Ljudi kukuruz je 20 din pa ko je lud da plati 200 din/kg i da očekuje da zaradi u tovu.

Послато са ME173X уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh